איך להרחיק נמלים מהבית בחיפה

אנשים רבים מתלוננים על הופעתם של נמלים בדירתם במהלך תקופת האביב. עם סיום החורף, נמלים רבות מתחילות לצוץ במקומות רבים בדירתכם במטרה לאסוף כמה שיותר אוכל ולהביאו למקום מושבם. חשוב לדעת כי הנמלים מתחלקות למושבות כאשר בכל מושבה מלכה אחת. הנמלים העובדות יוצאות להביא מזון למושבה שלהן ולכן בתקופת האביב הן פורצות לפנים דירתכם במטרה לספק את המזון הנדרש למלכה ולשלל צורכי המושבה. הן יגיעו בעיקר למקומות בהם יש מוצרי מזון שונים כמו חדר המטבח או הסלון. אז במידה וגם אתם רוצים למגר את הופעתם של הנלים בדירתכם, הנה לכם כמה דרכים יעילות להתמודדות מיטבית עם נמלים בבית.

ריסוס נגד נמלים בחיפה בבית – מבחר שיטות ואפשרויות שונות להדברת נמלים בבית

ראשית, חשוב לדעת כי ישנן כמה וכמה שיטות שונות שיאפשרו לכם למגר את התופעה ולהבריח את כל הנמלים מדירתכם. הליך הדברת נמלים נעשה בכמה שיטות שונות הכוללות בעיקר ריסוס נגד נמלים, שימוש בחומר נגד נמלים, ריסוס נגד נמלים בגינה במטרה למנוע מהן לחדור לפנים הדירה ועוד. ההבדלים המרכזיים בין השיטות השונות להתגברות עם פרוץ הנמלים לדירתכם באים לידי ביטוי באופי הריסוס. ישנה אפשרות לעשות שימוש בהדברת נמלים טבעית על ידי חומרים טבעיים בלבד, ישנם ריסוסים מקבילים הכוללים חומרים רעילים וכן אחרים המגיעים בתור פתיון ג'ל רעיל הגורם לנמלים לחשוב שמדובר באוכל, להביאו למלכה ובכך לגרום למותה. חשוב לדעת כי ללא מלכה במושבת הנמלים, המושבה כולה מתפזרת וחודלת מלהתקיים, מה שעושה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

נמאס לכם מהנמלים המתרוצצות בפנים דירתכם בעונת הקיץ? כל מה שחשוב שתכירו במטרה להצליח למגר את התופעה

אז אם גם לכם נמאס לפתוח את ארונות המטבח ולגלות כי הנמלים כבר הספיקו להגיע לפניכם לעוגיות שכל כך רציתם ליד הקפה, חשוב להכיר את כל השיטות והדרכים היעילות ביותר להתמודדות עם הבעיה. אנשים רבים בוחרים להזעיק מדביר נמלים מקצועי ומיומן אשר יודע בדיוק מה צריך לעשות במטרה למגר את התופעה. מדביר נמלים מקצועי ידע גם להבחין בסוג הנמלה ולהתאים את שיטת ההדברה הטובה ביותר. למשל, רוב שיטות ההדברה הטבעיות יספיקו להתמודדות עם הנמלים הרגילות אליהן רובנו רגילים מתקופת הקיץ. אך ניסיון להתמודד עם נמלי אש בעזרת חומרים טבעיים אלה, יתברר ככישלון של ממש ללא הצלחה למגר אף לא אחוזים בודדים מכמות נמלי האש בדירתכם.

מדביר נמלים מומלץ בחיפה – לא תמיד חייבים להיעזר במדביר נמלים מקצועי

מדביר מקצועי ידע לאבחן את הבעיה ולבחור בהדברת נמלים מותאמת. במקרי נמלי האש, חייבים לעשות שימוש בחומרי הדברה רעילים. מעבר לכך, חייבים להתמודד עם הבעיה דרך גינת הדירה על מנת לוודא כי הנמלים לא ישובו לחללים הפנימיים של הדירה. בשונה מהדברת נמלים רגילות, איתן ניתן להתמודד רק מהחלקים הפנימיים של הדירה, את הופעתם של נמלי אש לא ניתן למגר ללא הדברת החלל החיצוני, ממנו הן מגיעות לדירה. אז לפני שאתם ממהרים לנסות להתמודד עם נמלי אש בפרט וכלל הנמלים בכלל בעזרת תרסיס נגד נמלים סנו, חשוב להכיר את האפשרויות הטובות יותר.

הדברה ירוקה נגד נמלים בחיפה בבית – שימוש בחומרים טבעיים בלבד

כפי שציינו לעיל, כיום יש לא מעט חומרי הדברה לנמלים המיוצרים מחומרים טבעיים לחלוטין. חומרי הדברה אלה אינם פוגעים באיכות הסביבה מה שמגדיר אותם חומרי הדברה ירוקים. חומר הדברה ירוק שאינו פוגע באיכות הסביבה, פעמים רבות אינו הורג את הנמלים אלא מרחיקם בלבד. במידה ותופעת חדירת הנמלים לדירתכם אינה כוללת כמויות גדולות במיוחד של נמלים, קיים סיכוי סביר שהתמודדות ירוקה על ידי ריסוס נגד נמלים או חומרים שונים נגד נמלים, תאפשר לפתור את הבעיה כלא הייתה.

הרחקת נמלים בחיפה לעומת הריגתן – תוצאות השיטות השונות של הדברת נמלים

מנגד, כמויות גדולות של נמלים אשר לא מסתפקות בפרורים שעל רצפת המטבח וחודרות לארונות וכן למוצרי מזון שונים, יחייבו הדברת נמלים שאינה טבעית על ידי חומרים רעילים. אחד המוצרים השכיחים ביותר כיום שמסייעים לאנשים להתמודד עם הדברת נמלים באופן פרטי ללא סיועו של מדביר מקצועי הוא מזרק עם חומר הדברה נגד נמלים. מזרק הדברה לנמלים זהו מזרק קטן הכולל חומר שמורכב ברובו מחומר נגד נמלים טבעי. כמות החומרים הרעילים בו כה קטנה כך שניתן לרכוש אותו באופן פרטי ללא בעיה. החומר המצוי במזרק אינו נועד למטרת הרחקת נמלים בלבד ללא הריגתם.

הדברת נמלים בבית עם תינוק – מזרק הדברה לנמלים – ניתן לרכוש ולהזריק עצמאית

כל שעליכם לעשות זה להזריק את החומר לאזורים מהם הנמלים חודרות לדירתכם או אף לאזורים בהם הנמלים מטיילות באופן תדיר ולהמתין. הנמלים, אשר מגיעות במטרה לאסוף אוכל ולהעבירו למלכת המושבה, חושבות שהג'ל שהזרקתם זה אוכל מה שגורם להן לאסוף אותו ולהביאו למלכה. מלכת המושבה טועמת מהג'ל הכולל חומרים רעילים פעילים ומתה. מות מלכת המושבה גורם לכלל הנמלים להתפזר מה שמביא להפסיק קיומה של המושבה בסמוך למקום המגורים שלכם. בשונה מריסוס נגד נמלים, שיטה זו מאוד ממוקדת ופוגעת במלכת הנמלים בלבד במטרה להרחיק את שלל הנמלים הפועלות שחודרות לפנים דירתכם.

הרחקת נמלים בחיפה באופן טבעי – השלבים הפשוטים שעליכם לנקוט במטרה למגר את הנמלים מדירתכם – התחילו מחומרים טבעיים

אז לסיכום הדברים, אם גם אתם סובלים מחדירתם של נמלים לדירתכם עליכם לנהוג כך: בשלב הראשון, מומלץ לנסות למגר את התופעה בעזרת הדברת נמלים טבעית בבית. השימוש בחומר הדברה טבעי נגד נמלים ששומר על איכות הסביבה, מונע מחומרים רעילים לפעול בדירתכם, לרוב מאפשר הרחקת נמלים ללא הריגתם ובמקרים רבים מצליח למגר בהצלחה את חדירתם של הנמלים לדירתכם. חשוב להדגיש ולומר כי ניתן לעשות שימוש בהדברה טבעית על ידי חומרים, מוצרים או אף ג'ל ולחילופין, גם על ידי ריסוס ירוק וטבעי.

חומר ריסוס נמלים בחיפה – ג'ל מיוחד שהורג את מלכת הנמלים בלבד ובכך גורם להרחקת המושבה כולה

במידה ושלב זה אינו עבד בצורה יעילה, השלב הבא או מזרק הדברת נמלים הכולל ג'ל טבעי ברובו. כפי שציינו מעלה גם ג'ל זה, על אף שיש בו חומרים רעילים, נחשב לאפשרות ידידותית להדברת נמלים בשל העובדה הפשוטה כי כמות החומרים הרעילים בו נמוכה, מה שימנע כמעט לגמרי את הפגיעה באיכות הסביבה, וכן הוא אינו הורג את רוב הנמלים. הרג המלכה מביא לפיזור המושבה ולהרחקת הנמלים.

חומר נגד נמלים בגינה ובבית – שימוש בחומרים רעילים להדברה בבית ובגינה

נמלים בבית מה עושים ? אם גם שלב זה אינו מצליח למגר לחלוטין את הנמלים בדירתכם, ישנם חומרי הדברה נגד נמלים בבית הכוללים חומרים רעילים רבים ואגרסיביים יותר. חומר ריסוס נגד נמלים בבית סנו הורג באופן מיידי את הנמלים הבאים במגע עם החומר. מעבר לכך, ישנם עוד ריסוסים וחומרים רבים נגד נמלים שבעזרתם ניתן ליהנות מהדברת נמלים מיטבית ותוצאות מהירות. במקרים בהם גם החומרים הרעילים ביותר לא מצליחים להדביר את הנמלים בבית, חשוב להזעיק את שירותיו של מדביר נמלים מקצועי אשר יגיע ויאבחן את הבעיה.

התמודדות מיטבית עם נמלי אש, הנחשבות לשורדות של ממש

איך מרחיקים נמלים מהגינה ומהבית ? במקרים רבים כנראה מדובר בנמלי אש אשר נחשבות לשורדות במיוחד. נמלי אש יכולות לעקוץ עקיצות כואבות שלרוב גורמות לכוויה של ממש, ובמקרים קיצוניים יותר אף מצריכות טיפול רפואי. התמודדות נכונה עם נמלי אש מחייבת חומר להדברת נמלים בגינה. הדברת נמלים בבית בלבד לא תסייע למיגור התופעה כי הן ימשיכו לחדור מאזור הגינה לפנים הדירה. לכן, חשוב להדביר את נמלי האש מהגינה באופן יסודי בעזרת חומרי הדברה מקצועיים הכוללים חומרים רעילים. אז אם גם אתם סובלים מנמלים קטנות בבית, קיים סיכוי סביר שאכן מדובר בנמלי אש.