חברת הדברות מקצועית המתמחה בהתמודדות עם כלל החרקים והמזיקים הקיימים בארץ. אנו מאמינים שבעזרת ידע מקצועי הנרכש במהלך הכשרות מקצועיות ומקיפות בתחום, ניתן להכיר לעומק ולזהות במהירות ובדיוק רב את זהותם של המזיקים והחרקים בדירתכם וכך להתאים עבורם את שיטות ההדברה היעילות ביותר. מדבירים מקצועיים שעברו את כל ההכשרות ואף עוסקים בתחום שנים ארוכות מכירים את כל שיטות ההדברה וחומרי ההדברה היעילים ביותר שיסייעו לכם למגר את הופעת החרקים והמזיקים השונים בדירתכם לצמיתות.

הצוות המקצועי

צוות המדבירים שלנו כולל מדבירים מוכשרים שסיימו בהצלחה את כל הליכי ההכשרה בהם הם לומדים להכיר לעומק את כלל סוגי המזיקים והחרקים. היכרות מעמיקה זו מאפשרת להם לזהות במהירות את החרקים והמזיקים בדירה אך לא פחות חשוב מכך, להכיר את אופיים, מקומות המסתור שלהם ודרכי ההתמודדות הטובות ביותר עימם. יש להדגיש ולומר כי צוות הדברה מקצועי מגיע מצוייד בחומרי הדברה שלא ניתן לרכוש באופן עצמאי בכל סופר. חומרי ההדברה הנמכרים בסופרים השונים אכן מסייעים לקטילה מיידית של חלק ניכר מהמזיקים והחרקים, אך לא מסייעים להתמודדות עם חדירתם לטווח ארוך.

 

כלומר, ההבדל המשמעותי ביותר שחשוב להכיר בין הדברה עצמית בשימוש חומרי הדברה מהסופר לבין הדברה מקצועית בסיועו של מדביר מוכשר ומנוסה הוא פתרון הבעיה לצמיתות. מדביר מנוסה המגיע עם חומרי הדברה נכונים יצליח למגר את הופעתם של החרקים והמזיקים מדירתכם לתקופת זמן ארוכה של כמה חודשים עד כמה שנים.

חומרי ההדברה בהם אנו עושים שימוש

עד לפני מספר שנים בודדות רוב חומרי ההדברה כללו חומרים כימיים, רעילים ומסוכנים. בשנים האחרונות, עם עליית כל המודעות לנושא השמירה על איכות הסביבה החלו לייצר חומרי הדברה ביולוגיים הכוללים חומרים טבעיים בלבד. חומרי הדברה אלה כוללים יתרונות רבים על פני חומרי ההדברה הכימיים והרעילים מעבר לשמירה על איכות הסביבה.

 

ממחקרים רבים עולה כי חשיפה ממושכת לחומרי הדברה כימיים גרמה לאנשים רבים לפתח מחלות קשות ומסוכנות. לכן, לאחר השימוש בחומרי הדברה אלה צריכים לפנות את הדירה למספר ימים למטרת אוורור רעלים וריחות חזקים. כמו חומרים אלה מסוכנים לחיות המחמד שלכם ועלולים לפגוע קשות בבריאותם. לעומת זאת, חומרי הדברה ירוקים לא יאלצו אתכם לעזוב את דירתכם למספר ימים, לא יזהמו את הסביבה כלל ואף לא יפגעו בבריאותכם ובבריאות בעלי החיים שלכם.

השירותים המוצעים בחברה

אצלנו תוכלו לבחור בין שלל שירותי הדברה שונים. מהדברת ג'וקים ונמלים דרך הדברת פשפשים, מכרסמים ושלל טרמיטים ועד הדברת עכברים, חולדות או נחשים. טובי המדבירים ישמחו לעמוד לשירותכם לכל צורך ובכל שעה על מנת להבטיח את תוצאות ההדברה הטובות ביותר. שירותי ההדברות כוללים אחריות על תקופות זמן ממושכות במטרה להבטיח לכם את הצלחתינו.

 

מעבר לכך, אנו עושים שימוש בחומרי הדברה שונים ומגוונים על מנת להתאים את השיטה הטובה ביותר לכל צורך. מעבר למגוון ריסוסים ירוקים הכוללים חומרים טבעיים, ישנם גם לא מעט מלכודות מתקדמות, גרגירים מיוחדים או אף צינוריות הדברה המתאימות להתמודדות עם מכרסמים שמקורם מתחת לפני הקרקע.

יחס אישי על פי בקשת הלקוח

אצלנו תקבלו את מלוא השירות בהתאם לצרכים שלכם ולזמנים בהם תוכלו להכניס את המדביר לדירתכם. המדבירים המקצועיים שלנו זמינים עבורכם בכל שעות היממה וישמחו להעמיד לרשותכם את כל שנות ניסיונם בתחום. מעבר לכך, במידה ויש לכם דגשים חשובים אודות שיטות הדברה שתעדיפו או אף חומרי הדברה מועדפים, המדבירים שלנו ישמחו להתאים את השיטות והחומרים המתאימים ביותר להעדפותיכם האישיות.