לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם עכברושים וחולדות במרחב חצר ביתם או אף בחלל הפנימי של הדירה. עכברושים וחולדות שחודרות לחלקים הפנימיים של הדירה עלולות לעולל לא מעט נזקים ואף להביא עימן לא מעט מחלות וחיידקים. אז אם גם אתם נאלצים להתמודד עם עכברושים שחודרים מידי פעם לפנים הדירה שלכם או מסתובבים בתדירות גבוהה בחצר הדירה או הבניין, חשוב להכיר את כל הדרכים הקיימות כיום להתמודד עם הבעיה על הצד הטוב ביותר. שירותי לכידת עכברושים כוללים כמה וכמה שיטות שונות למיגור התופעה שיוכלו להתאים בדיוק עבור המקרה האישי שלכם. לוכד מקצועי ידע לבחור את שיטת הלכידה תוך התחשבות בתדירות חדירתם של העכברושים לחלל לדירה וכן כמות העכברושים בקרבת מקום המגורים שלכם.

הכירו את כל שיטות של לכידת עכברושים וחולדות השכיחות ביותר

רגע לפני שאתם מזעיקים בבהלה את לוכד העכברושים כשאתם נתקלים בעכברוש בדירתכם, חשוב שתכירו את כלל השיטות הקיימות ללכידה איכותית ומוצלחת טרם תחילת הליך לכידת עכברוש בבית.

מלכודת דבק לעכברושים

השיטה הראשונה היא שיטת מלכודת דבק לעכברושים. שיטה זו נחשבת לזולה במיוחד ללא ולא תידרשו לידע או שירות מקצועי על מנת להצליח ללכוד את העכברושים בדירתכם בשיטה זו. כל שנדרש לעשות זה למקם נכון את את מלכודת הדבק ולהמתין שהעכברוש יגיע אליה. כאשר הוא יתפס בדבק המלכודת, הוא לא יוכל לזוז ממנו במשך מספר ימים עד מותו. אנשים רבים שמוצאים עכברוש שנתפס במלכודת הדבק מנסים להרים את המלכודת ומסכנים את עצמם בנשיכה מיותרת. במידה וגם אתם בחרתם בשיטה זו וראיתם שהיא אכן עבדה והעכברוש הסורר בדירתכם נתפס בדבק, מומלץ להזעיק לוכד מקצועי שידע כיצד לנהוג עם מצב זה ולמנוע סכנת נשיכה מיותרת.

יש להדגיש ולומר כי לכידת עכברושים על ידי מלכודת דבק אינה תקפה לצמיתות. הלכידה תסייע באופן נקודתי להתגברות על העכברוש הסורר אל לא תמנע מהבאים אחריו להגיע לדירתכם. לכן, אפשרות זו מתאימה בעיקר במקרים בהם מדובר בבעיה נקודתית וחד פעמית.

פיתיון מורעל

האפשרות השנייה ללכידת עכברושים היא הצבת פיתיון עם רעל. העכברושים ישמחו לאכול את הפיתיון שתציבו במקום בו הם רגילים לעבור, אך מה שהם לא יודעים זה שהוא מורעל. לאחר מספר ימים בודדים הם ימותו כתוצאה מהרעל שעובר בכל גופם. שיטה זו שכיחה במיוחד אך במידה והעכברושים יכולים להיכנס לחללים פנימיים בדירתכם, קיים סיכוי סביר שברגע מיתתם הם יהיו בחלל הדירה. מעבר לריחות הלא נעימים ולחיידקים הרבים, תידרשו לפנות את גופת העכברוש מחלל דירתכם. לעיתים תכופות העכברוש מתמקם באזורים שקשה מאוד להגיע אליהם מה שהופך את הסיפור למורכב אף יותר.

לוכד עכברושים אלקטרוני – תיבת האכלה שסוגרת מעגל חשמלי

אפשרות נוספת ללכידה מוצלחת נגד עכברושים היא תיבת האכלה מיוחדת שברגע כניסתו של העכברוש נסגר מעגל חשמלי שגורם לחשמולו. התחשמלות העכברוש מביאה למותו ברגע אחד מה שמבטיח לכידה מוצלחת וממוקדת. היתרון הגדול בשיטה זו בהשוואה לשיטת הרעלת הפיתיון הוא העובדה שגופת העכברוש נמצאת בחלקה הפנימי של תיבת האכלה כך שלא צריכים לחפש אחר מיקום גופת העבר. כלל השיטות הללו ועוד רבות נוספות מסייעות להתמודדות נקודתית בלבד. כלומר, אם קיים עכברוש סורר אחד בלבד באזור המגורים שלכם שמידי פעם חודר אל פנים הדירה ומעולל לא מעט בלאגן, שיטות אלה יסייעו לכם ללכוד את העכברוש בצורה יעילה ולמגר את התופעה כליל.

התמודדות עם בעיה שורשית הכוללת כמה וכמה עכברושים בדירתכם

אך לעומת זאת, במידה ואתם מתמודדים עם בעיה שורשית ומקיפה הכוללת כמות גדולה של עכברושים שחודרים לחלל דירתכם בתדירות רבה, כלל השיטות מעלה לא יצליחו לסייע לכם למגר את התופעה לחלוטין. לכידת עכברושים מוצלחת בשיטות לעיל תביא לכדי הריגת עכברוש אחד בלבד, מה שכמובן לא ימנע מכל חבריו לחדור לדירתכם מיד לאחר מכן. לכן, אם אתם מתמודדים עם בעיה שורשית ומקיפה, חשוב להכיר את שיטת הלכידה הטובה ביותר שתאפשר לכם התמודדות מיטבית לאורך זמן.

לכידת עכברושים בבית בכמה שיטות במקביל

לוכדים רבים בוחרים לעשות שימוש בכמה שיטות לכידה במקביל במטרה להביא לכדי התמודדות מיטבית ויעילה עם כלל העכברושים. במידה וידוע שקיים יותר מעכברוש אחד, מלכודת אחת לא תמיד תספיק ולכן חשוב להציב מספר מלכודות שונות ולחסוך את בואו של לוכד העכברושים בשנית. אפשרות נוספת ללכידה של עכברושים נעשית באמצעות ריסוס. ריסוס נגד עכברושים כולל כמה יתרונות משמעותיים על פני השיטות המקבילות. במצב בו העכברושים בדירתכם הספיקו להתרבות, העכברושים הקטנים ממוקמים במחילות אליהן קשה מאוד להגיע. העכברושים יוצאים להביא להם אוכל כפי הצורך ולכן, אם הם נלכדו, העכברושים הקטנים יישארו במחילותיהם עד שימותו מרעב.

כך ניתן למנוע את מיתתם של העכברושים במחילות

מיתתם של העכברושים בחללים הפנימיים של מחילות אליהן דרכי הגישה מוגבלות, תגרום לריחות לא נעימים והתפשטות חיידקים בחלל הדירה ללא יכולת להגיע לפגרים. לוכדים מקצועיים ומנוסים יצליחו להתמודד עם הבעיה אך ללא ספק מדובר בהליך אליו אתם ממש לא רוצים להגיע. בדיוק לשם כך קיים ריסוס נגד עכברושים. ריסוס נגד עכברושים יכול להיות מיוצר מחומרים טבעיים בלבד כך שאינו מסכן כלל את בריאות הגרים בבית. כל מטרתו היא לגרום לעכברושים הקטנים שממוקמים במחילות לצאת החוצה אל עבר מלכודת מוכנה שמחכה להם בקרבת מקום. בעזרת הריסוס ניתן למנוע את מותם בפנים המחילה ולהתמודד עם הליך לא פשוט של פינוי פגרים.

ריסוס נגד עכברושים – ריסוס טבעי שכל מטרתו היא להוציא את העכברושים מהמחילות

רוב הריסוסים הינם ריסוסים טבעיים לחלוטין אשר כל מטרתם היא להרחיק עכברושים ממחילותיהם. על מנת לוודא שלוכד העכברושים שלכם ידע להתמודד עם כל בעיה על הצד הטוב ביותר ולא יסתפק בלכידת עכברוש אחד בלבד, יגרום להישארותם של עכברושים קטנים במחילות עד מוות וכן ישאיר עוד לא מעט עכברושים בחלל הדירה לאחר הדברתו, חשוב לוודא שאתם יודעים לבחור נכון את לוכד העכברושים המקצועי והמנוסה ביותר בתחום. הנה לכם כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם לאתר לוכד עכברושים מקצועי ומומלץ במיוחד שיאפשר לכם ליהנות משקט מעכברושים לצמיתות.

הדרך הטובה ביותר לבחור נכון לוכד עכברושים וחולדות מקצועי ומנוסה

ראשית, חשוב לאתר כמה שיותר לוכדי עכברושים בקרבת מגורכם. לוכד עכברושים 7\24 בבאר שבע, לוכד עכברושים בירושלים או בכל מקום אחר בו תרצו ליהנות משירותים אלה. איתור כמה שיותר אנשי מקצוע יאפשר לכם לבצע מספר פעולות סינון במטרה להישאר עם לוכד העכברושים הטוב והמקצועי ביותר. בין כלל שלבי הסינון, חשוב לקרוא כמה שיותר צוות דעת אודות שירותיהם של כל לוכדי העכברושים שאיתרתם. בעידן האינטרנטי, תוכלו לאתר לא מעט חוות דעת אודות אנשי מקצוע בכלל ולוכדי עכברושים בפרט. קריאת מספר חוות דעת חיוביות יאפשרו לכם להיות סמוכים ובטוחים כי אכן מדובר בלוכד מקצועי ומיומן.

בידקו זמינות וערכו השוואת מחירים

לאחר שלב סינון זה, מומלץ ליצור קשר עם לוכדי העכברושים שנישארו ברשימה שלכם במטרה לוודא את זמינותם. נוסף על כך חשוב לשאול מהן עלויות הלכידה של עכברושים. יש לציין כי המחירים עלולים להשתנות בהתאם לצרכים האישיים שלכם, אך באופן כללי הצעות המחיר שהלוכדים יאפשרו לכם לדרג את כלל הלוכדים מבחינת עלות עבודתם. בחירה נכונה של לוכד מקצועי שקראתם אודותיו לא מעט צוות דעת חיוביות וכן הצעת המחיר שלו אינה גבוהה במיוחד, תסייע לכם למגר את תופעת חדירתם של העכברושים לדירתכם.

מחירון לכידת עכברושים

מחירים

לכידת עכברוש
לוכד עכברושים מחיר הוגן
כמה עולה לוכד עכברושים
** מחיר לוכד עכברושים במקום מוגדר, המחיר ללכידה פשוטה בה ידוע מקום הימצאו של העכברוש
ואין צורך בחיפושים
200 -600 ש"ח
איתור עכברושים ללא לכידה
מחיר שנגבה גם במידה ולוכד העכברושים לא הצליח לאתר את העכברוש.
**המחיר מתייחס לשעות העבודה המקובלות
350 ₪ – 250 ₪
לכידת עכברוש מורכבת
מחיר לוכד עכברושים
לוכד עכברושים ומכרסמים
**המחיר ללכידה מורכבת הדורשת גם את איתור העכברוש וגם את לכידתו
כשלא יודעים איכן הוא נמצא, אם המיקום אינו ידוע בוודעות
1,000 ₪ – 300₪
הדברה לעקרבים ועכברושים
חומר הדברה לעכברושים
רעל נגד עכברושים
חומר הדברה עכברושים
חומר נגד עכברושים
חומרי הדברה לעכברושים
הדברה ירוקה לעכברושים
חומר הדברה נגד עכברושים
חומרי הדברה נגד עכברושים
** עכברושים רבים ועכרבים הם חיות מוננות ולכן אסור להרוג אותן לרסס אותן או לפגוע בהן
חלקן אף נמצאות בסכנת הכחדה לכן אנחנו מבקשים בכל לשון של בקשה לא לפגוע בהן או לרסס או להרעיל אותן
הזמינו לוכן נכשים מורשה
החל מ – 100 ש"ח
כמה עולה להזמין לוכד עכברושים מקצועי בעל רישיון לוכד עכברושים בתוקף
לוכד חולדות ועכברושים
לוכד עכברושים ונחשים
300-800 ש"ח
עלות לוכד עכברושים
מלכודות לעכברושים
מלכודת לעכברושים
מלכודת דבק לעכברושים
לכידת עכברושים הומנית
דבק ללכידת עכברושים
לכידת חולדות ועכברושים
יצאת צדיק לוכד עכברושים
החל מ – 250 ש"ח
הרחקת עכברושים מהגינה
הדברת עכברושים בחצר
לכידת עכברושים 24 שעות ביממה
300-800 ש"ח
לכידת עכברושים בדירה
בעזרת הצבת מלכודות וכולל ביקור נוסף לפינוי הפגר ואיסוף המלכודת
300-800 ש"ח
הדברת עכברושים בבור ביוב 350 – 200 ש"ח
מדביר עכברושים – ריסוס נגד עכברושים
לכידת עכברושים מחיר הוגן
לכידת עכברוש בדיור מוגן
100 – 600 ש"ח
חומר נגד עכברושים
תרסיס נגד עכברושים
40 – 250 ש"ח
הדברה נגד עכברושים
לכידת חולדות ועכברושים
הדברה אלקטרונית עכברושים
100 – 600 ש"ח
השכרת מלכודת לעכברושים לשבוע אחד
כלוב לכידה לעכברושים
250 – 200 ש"ח
הדברת עכברושים בבית צמוד קרקע
לכידת עכברוש בבית פרטי
המחיר מתייחס לטיפול בעכברושים וכולל 2-3 ביקורים
750 – 300 ש"ח
לכידת עכברוש בדירת 3 חדרים 200 – 600 ש"ח
הדברת עכברושים בבניין
ההדברה על ידי פטיון מורעל
המחיר משתנה בהתאם לגודל הבניין.
750 – 300 ש"ח
לכידת עכברושים במסעדה
על ידי מלכודת הומנית, את העכברוש נשחרר בטבע, הרחק מהמסעדה.
600 – 300 ש"ח
הדברת עכברושושים בחנות
על ידי הצבת תיבות האכלה עם רעלים בכל רחבי הסופר.
800 – 300 ש"ח
לכידת עכברוש במחסן
על ידי פיתיונות מורעלים
650 – 300 ש"ח
הדברת חולדות מתחת לדק
על ידי פיזור אבקה – רעל עעכברושים
200 – 600 ש"ח
** הזמנת מדביר אחרי בשעות הערב או בשבתות וחגים עלולה לייקר את המחירים ב150-200%
**על פי חוק, חל איסור על לכידת עכברוש לשם העברתות ממקום מחייתו הטבעי.
המחיר מתייחס ללכידה מתוך בית, הוצאה מתקרה אקוסטית או לכידה לשם עיקור או סירוס
** הזמנת מדביר אחרי בשעות הערב או בשבתות וחגים עלולה לייקר את המחירים ב150-200%