עש הבית איך נפטרים ?

כיום יש לא מעט אפשרויות שונות של הדברות אשר מסייעות לאנשים רבים להתמודד עם חרקים ומזיקים שונים בדירתם. במידה וגם אתם מתמודדים עם חרקים או מזיקים שונים שחודרים באופן תמידי לדירתכם וגורמים לא מעט נזקים או אף סתם בהלה, חשוב לדעת כי בעזרת שירותי הדברה מקצועיים ניתן למגר את התופעה בקלות ובמהירות. מדביר מקצועי עובר הסמכה של ממש במטרה שיכיר את כלל סוגי המזיקים והחרקים על בוריים. היכרות מעמיקה זו מאפשרת למדביר מקצועי לזהות באופן מיידי על סמך תמונות או סימנים שונים את זהותו של החרק או המזיק הסורר שחדר לשירתכם, ועל ידי כך הוא יודע להתאים בדיוק עבורו את שיטת ההדברה וחומרי ההדברה הטובים ביותר.

תרסיס נגד עש סנו – חומרי הדברה שניתן לרכוש בכל סופר

רבים מהאנשים בוחרים להתמודד עם החרקים והמזיקים השונים בביתם באופן עצמאי בעזרת תרסיס נגד עש הבגדים או המזון שהם קונים בסופר. אך חשוב להדגיש ולומר כי חומרי הדברה אלה אגן יסייעו להתמודדות עם הבעיה ולקטילת רוב ככל החרקים והמזיקים השונים באופן מיידי, אך באופן מיידי בלבד. כלומר, הדברה עצמית של עד בפרט ועוד שלל סוגי חרקים בכלל תקטול את החרק המודבר אך לא תמנע מהבאים אחריו לחדור שוב ושוב לדירה. חומרי ההדברה שנמכרים בכל סופר אינם מספיק חזקים ומקצועיים במטרה למגר את התופעה לצמיתות. מנגד, מדביר מקצועי עושה שימוש בחומרים חזקים ומיועדים למיגור הופעתו של החרק או המזיק בדירתכם לתקופת זמן ממושכת. אז אם גם אתם מעוניינים למנוע מחרקים ומזיקים לחדור לדירתכם, מומלץ להיעזר בשירותו של מדביר מקצועי ומוסמך.

הדברה נגד עש המזון – הכירו את סוגי העש הנפוצים ביותר בישראל – עש הבגדים ועש המזון

עוד טרם נעסוק באפשרויות הריסוס וההדברה נגד עש, חשוב להכיר את סוגי העש השונים הקיימים כיום. סוגי העש השכיחים ביותר בישראל הם עש הבגדים ועש המזון. באופן כללי העש מתחיל את דרכו בתור זחל קטן שהופך לסוג של פרפר. העש במצבו הסופי כאשר הוא מתעופף לו בדירתכם, הוא אינו מזיק כלל, אך במצבו הראשוני בתור זחל הוא עלול לייצר לא מעט נזקים בדירתכם. עש הבגדים כשמו כן הוא, חודר לארונות הבגדים בעיקר ומכרסם אט אט בגדים רבים. כך גם עש המזון, חודר לקמחים, תבלינים ולא מעט מוצרי מזון במטרה לכרסם כמה שיותר. התמודדות נכונה ומקצועית על ידי הדברת עש תאפשר לכם למגר את התופעה לצמיתות.

חומר נגד עש הבגדים – ההבדל המשמעותי בין הדברת עש עצמית לבין הדברת עש על ידי מדביר מקצועי

הדברת עש עצמית על ידי חומרי הדברה שנקנים בכל סופר לא תמיד תניב את התוצאות הרצויות בשל העובדה הפשוטה כי ייתכן שהריסוס לא הגיע ופתר את הבעיה כולה. העש חודר אל עומק הבגדים ומוצרי המזון כך שהוא יכול להצליח להתחמק היטב מריסוס שאינו מקצועי. לעומת זאת, ריסוס נגד עש שנעשה על ידי אנשי מקצוע מנוסים המכירים לעומק את הבעיה, יצליח למגר את כל שאריות העש בארון או במקום מוצרי המזון ביעילות רבה.

כך תדעו לזהות שכן מדובר בעש הבגדים או בעש המזון – אז איך מזהים כי אכן מדובר בעש המזון או עש הבגדים?

במידה ואתם מזהים חורים רנדומליים וקטנים בבגדים שונים בארון שלכם, קיים סיכוי סביר שאכן מדובר בעש הבגדים שהחל את פעולת הכרסום שלו. כמו כן אם אתם רואים מעין כורים בחלל הפנימי של ארון הבגדים, ייתכן שעש הבגדים כבר הספיק להתמקם היטב בארונכם. לגבי עש המזון, חשוב לשים לב למוצרי מזון עם חורים קטנטנים עוד טרם פתיחתם. עש המזון חודר דרך עטיפת מוצרי המזון היישר אל החלל הפנימי ולכן במידה ואתם מזהים חורים על עטיפת המזון, כנראה שהעש כבר הספיק לחדור ולהוציא את מוצר המזון מכלל שימוש. רגע לפני שאתם ממהרים להזעיק מדביר עש מקצועי ומנוסה אשר ידע למגר את התופעה לצמיתות, קיימת חשיבות רבה להכיר את חומרי הדברת עש מזון וכן את חומרי הדברת עש בגדים.

חומר ריסוס נגד עש – אפשרויות הדברה שונות – מריסוס נגד עש ועד מלכודת פרומון לעש

כיום יש לא מעט אפשרויות ושיטות הדברה שונות בהם מדבירים עושים שימושמים בהתאם לסוג החרק והמזיק העומד לרשותם. מדביר מקצועי ומנוסה ידע להתאים את שיטת ההדברה הטובה ביותר לטיפול נגד עש הבגדים ועש מזון. באופן כללי ישנן מלכודת לעש המזון, מלכודת עש פרומון  וכמובן תרסיס נגד עש המזון והדברת עש בארון הבגדים. כלל השיטות הללו נתונות לשיקול דעתו של המדביר שלכם אשר ידע לבחור נכון בהתאם למיקום העש בדירתכם וכמובן כמות העש איתה ניתן להתמודד.

עש הבית טיפול – חומרי הדברה שונים – חומרי הדברה כימיים לעומת חומרי הדברה ירוקים וטבעיים

אך מעבר לבחירה נכונה של שיטת הדברה אידיאלית, חשוב לדעת כי ישנם לא מעט הבדלים בין חומרי ההדברה השונים. עד לפני מספר שנים לא רבות כל חומרי ההדברה, לרבות ריסוס נגד עש, מלכודת לעש המזון, מלכודת לעש הבגדים ושלל חומרי ההדברה הקיימים, כללו חומרים כימיים ורעילים במיוחד. חומרי ההדברה הכימיים שימוש להתמודדות עם כלל סוגי המזיקים והחרקים ללא יוצא מן הכלל, בהצלחה רבה במשך שנים ארוכות. אך בשנים האחרונות עם עליית המודעות לחשיבות הרבה לשמירה על איכות הסביבה, חלו לא מעט שינויים בכל עולם ההדברות.

לוכד עש בבית – כל היתרונות של חומרי הדברת עש ירוקים

כיום מדבירים רבים עושים שימוש בחומרי הדברה ירוקים אשר עשויים מחומרים טבעיים בלבד. הדברת עש בפרט וכן הדברת כלל סוגי המזיקים בעזרת ריסוס ירוק וביולוגי מסייעים לשמירה על איכות הסביבה. אם לא די בכך, חשוב שתכירו את כלל היתרונות הנוספים של חומרי הדברה נגד עש הבגדים שעשויים מחומרים ירוקים בלבד. ראשית, חשוב לדעת כי מעבר לפגיעתם של חומרי ההדברה הכימית באיכות הסביבה, הם פוגעים גם בחיות המחמד בדירה המודברת. החומרים הכימיים כה רעילים כך שהם מסוכנים מאוד גם לבעלי חיים שונים המסתובבים בקרבת מקום הריסוס. יתרה מכך, מחקרים רבים מוכיחים כי גם בני אדם ששהו זמן ממושך בקרבת מקום חומרי הדברה כימיים ורעילים פיתחו לא מעט מחלות קשות ומסוכנות.

מדביר עש המזון – מניעת מחלות קשות ומסוכנות – הסכנות הכרוכות בשימוש בחומרי הדברה כימיים

לעומת זאת, הדברת עש ירוקה ובריאה הכוללת חומרים טבעיים בלבד אינה מסכנת את בעלי החיים בדירתכם וכמובן שלא תגרום לפיתוח מחלות שונות ומסוכנות בקרב בני אדם. במהלך ריסוס עש המזון ועש הבגדים אשר נעשה מחומרים ירוקים וטבעיים בלבד לא צריך לצאת מהבית בעוד בהדברת עש כימית לא רק שצריכים לצאת מהבית בעת ההדברה, אלא צריכים לאוורר את הדירה מספר ימים במטרה לאפשר לריחות החזקים וכמובן לרעלים להתאוורר ולצאת מחלל הדירה. לכן, לאחר שהצלחתם לזהות כמה סימנים שמוכיחים כי אכן מדובר בעש הבגדים שהשתלט על ארונכם או על אש המזון שגילה את מקום מחבוא הקמחים והתבלינים, חשוב לדעת לבחור נכון מדביר מקצועי ומנוסה אשר עושה שימוש בשיטות הדברה נכונות וכן בחומרי הדברה ירוקים וטבעיים.

הדברה טבעית נגד עש – כך תצליחו למצוא מדביר לעש מקצועי ומנוסה שעושה שימוש בשיטות הדברה מוצלחות ובחומרי הדברה בריאים

הדרך לבחירת מדביר מקצועי ומנוסה פשוטה למדי. כל שעליכם לעשות זה לאתר כמה שיותר מדבירים בקרבת מקום המגורים שלכם, לקרוא כמה שיותר חוות דעת חיוביות וממליצות אודות שירותם מלקוחות עבר, ליצור קשר עם הטובים ביותר ולוודא כי הם אכן עושים שימוש בחומרי הדברה ירוקים שאינם כוללים רעלים רבים וחומרים כימיים כלל. בשלב האחרון, חשוב לערוך השוואת מחירים במטרה להכיר את מחיר השוק הממוצע ולהצליח לבחור נכון את המדביר המומלץ ביותר שמחיר עבודתו הוגן.

יתוש עש
מלכודות עש המזון
מלכודת עש
עש הבית מסוכן
יתוש עש פתרון
זבוב עש
יתוש עש עוקץ
הדברת יתוש עש
הדברת עש בונה הנרתיק
הדברת עש האשכול
הדברת עש היסמין
הדברת עש המנהרות
חומר נגד עש המזון
יתוש עש הדברה
יתוש עש טיפול
מלכודת עש המזון איפה קונים
עש הבית הדברה
עש הדברה
עש הטיח הדברה
עש המזון הדברה
ריסוס עש
ריסוס עש התפוח
ריסוס עש התפוח מחוון
ריסוס עש התפוח תשובות

 

הדברה טבעית עש
הדברה ירוקה עש
הדברה ירוקה עש המזון
הדברה יתוש עש
הדברה עש הבגדים
הדברה עש הבית
הדברה עשים
הדברה עשן
הדברה של עש
הדברת מזיקים עש
הדברת עש הדונג
הדברת עש המזון מחיר
הדברת עש מדביר
הדברת עש מחיר
הדברת עש מחירים
הדברת עש ספרים
הדברת פרפרי עש
חומר הדברה עש
כלבו לגן מלכודת לעש המזון
כמה עולה הדברת עש
לעשות ריסוס בבית
מבחן מעשי הדברה
מחיר הדברת עש
מלכודת דבק לעש
מלכודת דבק עש
עלות הדברת עש