נשמח להיות בקשר

אתם בטח שואלים את עצמכם מדוע רצוי להזמין לוכד חולדות או עכברים על פני שימוש ברעל על מנת להסיר את האיום? התשובה לכך היא שבאמצעות לוכד חולדות או לוכד עכברים אתם מבצעים הדברה ירוקה, ולא מסכנים את האנשים האחרים הנמצאים בתוך החלל. לא מעט לוכדי עכברים משתמשים בכמות גדולה של רעל על מנת להביא להסרה יעילה של האיום, אך באותה מידה שהרעל מסוכן לעכברים או לחולדות הוא גם מסוכן לבעלי חיים אחרים ואפילו לילדים.

אנו בחברת אדרי הדברות משתמשים במגוון רחב של כלים על מנת לבצע הדברה ירוקה של עכבים או חולדות. בראש ובראשונה אנו רוצים לדאוג כי לא יופיעו יותר עכברים או חולדות בבית שלכם, אך באותה נשימה אנו נעשה את המהלך בצורה טובה שלא תסכן אתכם או את בעלי החיים האחרים שלכם.

לוכד עכברים הוא איש מקצוע מיומן אשר ידע להתאים את סוג המלכודת אל החלל שבו היא אמורה ללכוד את העכבר. עכברים וחולדות סיגלו לעצמם לאורך השנים מיומנויות להתחמקות ממלכודות רגילות, ולכן צריך להשתמש במלכודות יעילות אשר מביאות את התוצאה הרצויה בסופו של יום.

לוכד חולדות ועכברים ידע בדיוק היכן להציב את המלכודת כך שהיא תתפוס את החולדה או העכבר בתוך זמן קצר ועם מינימום מאמץ מבחינתכם. כך אתם תוכלו להיות בראש שקט ובידיעה מלאה כי אתם עושים את מירב המאמצים על מנת לתפוס את המכרסמים בבית שלכם.

הדבר המרכזי שאתם צריכים לשים אליו לב כאשר אתם בוחרים לוכדי עכברים זה כמובן מהי מידת ההיכרות שלהם עם התחום ועד כמה הם מיומנים בנושא. אנו בחברת אדרי הדברות נעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר בתחום הזה.

אז מה נותר לכם לעשות כל מנת שתוכלו להתמודד עם הופעת המכרסמים בבית שלכם? ראשית כל אתם צריכים להיות רגועים, ברור לכולם כי הופעת  חולדות או עכברים זה לא דבר קל, וברוב המקרים מתלווה אליו לא מעט לחץ ופאניקה.

עכשיו אחרי שנרגעתם, חייגו אלינו על מנת שנוכל להעמיד לרשותכם לוכד עכברים או חולדות מיומן אשר יגיע עד אליכם ויתפוס את המכרסם שנמצא בדירה שלכם. אינכם צריכים להבדיל בין חולדה לבין עכבר, אנו נספק לכם את הפתרון האידיאלי ואנו עם הידע המקצועי שלנו נדע להבין בדיוק במה מדובר.

כך שכל מה שאתם צריכים בשביל להתמודד עם הופעת העכברים או החולדות זה רק לחייג אלינו, ואנו נעשה את המוטל עלינו ונסיר את האיום מהדירה שלכם. כך שבתוך זמן קצר תוכלו לחזור לשגרה, ללא פאניקה וללא חרדה שמא המכרסם עוד עלול לחזור פעם נוספת.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם

מדביר במרכז

קוטל

השאירו פרטים עכשיו לקבלת