הרחקת יונים לצמיתות בפסגת זאב – כך תצליחו להתמודד עם כל היונים שהמקננות על גג דירתכם

לא מעט אנשים כיום בוחרים להזעיק מרחיק יונים באיזור פסגת זאב להתמודדות עם כל היונים שמקננות על גג דירתם. אם גם אתם מבחינים ביונים שמצאו מקום קבוע על גג דירתכם או על מסתור הכביסה שלכם, חשוב לדעת כי מרחיק יונים מקצועי ידע להתמודד עם הבעיה במגוון דרכים יעילות שיצליחו להרחיק את היונים מקרבת דירתכם לצמיתות. אך לפני שניגע בכל השיטות השונות הקיימות כיום להשלמת הליך הרחקת יונים, חשוב להדגיש את הנקודות החשובות ביותר בגינן היונים אכן מפריעות לאנשים רבים המנסים להרחיק אותן מקרבת ביתם. אחת הסיבות השכיחות ביותר בגינה לא מעט אנשים מזעיקים מרחיק יונים מקצועי היא התמודדות עם לכלוך רב על קירות הבניין. היונים שמקננות על גג הדירה או על מסתור הכביסה לא חוששות לעשות את צרכיהם על המבנה, מה שפוגע בו מבחינה אסתטית. אם לא די בכך, לא אחת היונים מרעישות ופוגעות בשנתם של הגרים באזור. גם כיני יונים אינן מטיבות ליחסים שנקרמים בינם לבין דיירי הבניין שמוכנים לעשות הכל בכדי להרחיקן. לכן, אם גם אתם מתמודדים עם יונים שהחליטו כי גג דירתכם או מסתור הכביסה שלכם הפך לביתם, חשוב שתכירו את כל השיטות הטובות ביותר להשלמת הליך הרחקת יונים.

הדברת יונים

דוקרנים נגד יונים בפסגת זאב – כך תצליחו לוודא שליונים לא יהיה נוח על גג דירתכם!

אחת השיטות השכיחות ביותר בעזרתה רבים אכן מצליחים להשלים את הליך הרחקת יונים וציפורים בבניין המגורים שלהם נעשת בשימוש דוקרנים נגד יונים. חשוב להדגיש ולומר כי הליך הרחקת יונים בעזרת דוקרנים נגד יונים אינו כולל פגיעה כלשהי ביונים עצמן. כל מטרת הדוקרנים היא לוודא כי השטח שהוגדר על ידי היונים כביתם החדש, יהפוך הרבה פחות נוח עבורם. כיום יש לא מעט סוגים שונים של דוקרנים נגד יונים שניתן להציב על שפת גג הבניין שלכם, על מסתורי הכביסה או על כל חלל בו היונים אוהבות להתאסף ולקונן. כאשר היונים יגיעו למקום הקבוע בו הן מקננות בחלל בניין המגורים שלכם וימצאו דוקרנים נגד יונים, הן לא יצליחו למצוא מנוח לכף רגלם, מה שאמור לגרום להן לחפש מקום חדש לקונן בו. חשוב להדגיש ולומר כי במידה ודוקרני היונים שתבחרו לא יכסו את פני השטח כולו, היונים יצליחו למצוא חלופה למקום הנקודותי בו הנחתם את דוקרני היונים, מה שיפגע באפקטיביות הרחקתן. מרחיק יונים מקצועי אשר השלים את הליך הרחקת יונים ירוקה פעם או פעמיים במהלך חייו ידע למקם נכון את הדוקרנים במיקום המתאים ביותר שימנע את חזרתן.

רשת להרחקת יונים בפסגת זאב – הכירו את כל ההבדלים בין הרשתות השונות!

במידה ואפשרות זו של הרחקת יונים מחיר זול על ידי דוקרנים נגד יונים אינה עובדת בהצלחה, חשוב שתכירו אפשרות נוספת ושכיחה לא פחות המסייעת לרבים להשלים את הליך הרחקת יונים וניקיון מדירתם. אפשרות זו אף היא כוללת תוסף ייעודי, והוא רשת להרחקת יונים. בעזרת רשת להרחקת יונים אותה תניחו במקום הנכון ובצורה הנכונה תצליחו למנוע את כניסתן של יונים רבות לקרבת הבניין או למסתור הכביסה שלכם. מרחיק יונים מקצועי אשר עשה שימוש ברשת ייעודית זו בעבר, ידע להציבה בצורה הנכונה ובמיקום הנכון ביותר בכדי למנוע בצורה הרמטית את חדירתם של היונים למקום קינונן. חשוב להדגיש ולומר כי ישנן מגוון אפשרויות שונות של רשת יונים כאשר ההבדל המרכזי ביניהן הוא רמת עמידותן. ישנן רשתות נגד יונים בפסגת זאב עמידות במיוחד לכל תנאי מזג האוויר, לרבות את כל ימי הקיץ החמים. לעומתן, ישנן רשתות עדינות יותר אשר עתידות להיפגע מהשמש הקופחת. אז מדוע לא כולם בוחרים ברשתות האיכותיות והעמידות ביותר אתם שואלים? כי הדבר בא על חשבון נראות הבניין.

לוכד יונים בפסגת זאב או הרחקת יונים עשה זאת בעצמך – הקפידו על הרמטיות

ככל שהרשת עמידה יותר לכל תנאי מזג האוויר, כך היא גסה יותר ובולטת לעין. לעומתה, רשת עדינה שעתידה להיפגע מנזקי השמש הקופחת, עדינה במיוחד וכמעט בלתי נראית. לכן, לפני שאתם בוחרים רשת להרחקת יונים חשוב שתכירו את ההבדלים ותבחרו את הרשת המתאימה ביותר עבורכם כך שהיא מאזנת בין הבלאי לבין הנראות הכללית. הרחקת יונים באופן עצמאי על ידי הצבת דוקרנים נגד יונים או פריסת רשת להרחקת יונים לא תמיד צולחת בשל חוסר מקצועיות ופגיעה בהרמטיות. הליך הרחקת יונים עשה זאת בעצמך חייב להיות הרמטי ומדוייק בכדי שהיונים המקננות בקרבת דירתכם לא ימצאו מקום נוח לכף רגליהן. לכן, אם כבר ויתרתם על מרחיק יונים מקצועי ומיומן, קיימת חשיבות רבה לדיוק במיקום העזרים בהם בחרתם לעשות שימוש. גם אם תשלימו את המלאכה על הצד הטוב ביותר, לא בטוח שהיונים המקננות יוותרו במהירה על מקום מושבם.

הדברת יונים בפסגת זאב או עורב להרחקת יונים – דחלילים שיצליחו להבהיל את היונים!

אם גם דוקרנים נגד יונים וגם רשת להרחקת יונים לא הצליחו לסייע בהליך הרחקת יונים מבית מגוריכם, אל לכם להתייאש, ישנן עוד לא מעט שיטות נוספות. אחת השיטות השכיחות ביותר היא הצבת דחלילים המיועדים להרחקת יונים. עורב להרחקת יונים או ינשוך להרחקת יונים יצליחו להבהיל אותן היטב מה שעשוי לגרום להן לחפש מקום חדש לקונן בו. היונים אמנם לא ממהרות לוותר על מקום מושבן, אך במידה והן מאמינות כי עורב או ינשוף אכן הצליחו להשתלט על ביתן, לא תהיה להן ברירה אלא לחפש בית חדש. חשוב להדגיש כי גם שיטה זו לא תמיד תצליח לסייע לכם להשלים את הליך הרחקת יונים מהמרפסת בשל הבנתן כי העורבים והינשופים אינם באמת מהווים סכנה. במידה והיונים המקננות בדירתכם ינסו את מזלן ויתקרבו לדחליל עורב להרחקת יונים, הן יבינו כי אין כל סיבה לחשוש ולהמיר את מקום מושבן במקום חדש.

קפיץ מקפיץ – פגיעה משמעותית בנוחות היונים על גג דירתם

נוסף על כלל האפשרויות הללו, ישנם רבים אשר בוחרים באפשרות של נרחקת יונים על ידי קפיץ מקפיץ. הקפיץ המקפיץ נועד בכדי לפגוע בנוחיותן של היונים על גג דירתכם, בדומה לדוקרנים שציינו מעלה. אך אין באפשרותכם להציב דוקרנים במקום קינון היונים מסיבות בטיחותיות שונות או מכל סיבה שהיא, הקפיץ המקפיץ הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם. הקפיץ המקפיץ קיבל את שמו בשל נראותו, סליל נירוסטה ייעודי שזז בכל פעם שנוגעים בו, מה שמונע את נוחיותן של היונים. מרחיק יונים מקצועי יודע לעשות שימוש מיטבי בקפיץ המקפיץ על מנת לוודא כי כלל היונים באזור לא יצליחו למצוא מנוח לכף רגליהן,מה שיחייב אותן למצוא בית חדש. אם אתם בוחרים להציב את הקפית בכוחות עצמכם וללא סיוע מקצועי כלשהו מאדם העוסק בתחום הרחקת יונים, הדגש החשוב ביותר שאתם חייבים להקפיד עליו הוא הרמטיות. במידה ותשאירו ליונים מקום לקונן בו, הן לא יהססו לעשות זאת.

הדברה יונים בפסגת זאב – חומרי הדברה כימיים לעומת חומרי הדברה ביולוגיים

חשוב להדגיש ולומר כי מעבר לשיטות שצויינו מעלה אשר כל מטרתן היא הרחקת יונים, ישנן עוד לא מעט שיטות להתמודדות עם כיני יונים, קרציוני יונים ועוד טפילים שונים המחייבים ריסוס והדברה. היונים המקננות על גג דירתכם לא רק מרעישות או מלכלכות את חזית הבניין, אלא גם עתידות להוביל לפנים דירתכם כיני יונים. כיום ישנם לא מעט חומרי הדברה מקצועיים שיוכלו לסייע לכם להתגבר על כיני יונים וכן על קרציוני יונים ביעילות מרבית. בשונה מהליך הרחקת יונים, הליך הדברת כיני יונים יעיל הרבה יותר ויבטיח את מיגור התופעה לצמיתות. באשר לכך, חשוב להדגיש ולומר כי כל חומרי ההדברה עברו לא מעט שינויים ושיפורים משמעותיים בשנים האחרונות. אם עד לפני מספר שנים כל חומרי ההדברה של כיני יונים בפרט וכן של מגוון רחב של מזיקים בכלל, כללו חומרים כימיים ומסוכנים, הרי לנו שכיון ישנם חומרי הדברה ביולוגיים המיוצרים מחומרים טבעיים בלבד.

מרחיק יונים בפסגת זאב – חומרי הדברה טבעיים ללא פשרות על איכות ההדברה

מבדיקות רבות שנערכו בנושא נמצא כי החומרים הכימיים ששימשו בתור רעל יונים להשלמת הליך הדבקת יונים, כיני יונים או שלל מזיקים נוספים מסוכנים לבריאות כלל הממצאים באזור המודבר. לכן, בשנים האחרונות החלו לייצר חומרי הדברה טבעיים לחלוטין שאינם כוללים את החומרים הכימיים והמסוכנים שאמנם הצליחו למגר את הופעתם של מזיקים רבים לצמיתות, אך גם סיכנו את בריאותם של כל הגרים באזור. חשוב להדגיש ולומר כי השימוש בחומרי הדברה ביולוגיים המיוצרים מחומרים טבעיים בלבד אינו כולל התפשרות על תוצאות ההדברה. חומרי ההדברה הטבעיים המשתמשים רבים להדברת כיני יונים, הרחקת יונים, רעל יונים, או ריסוס יונים מצליחים למגר את התופעה לצמיתות וביעילות רבה לא פחות מהחומרים המסוכנים בהם עשו שימוש תדיר עד לפני מספר שנים בודדות.

מחירון הרחקת יונים בפסגת זאב

מחירים

הרחקת יונים ממסתורי כביסה

ע"י רשת הרחקת יונים בפסגת זאב במסתור כביסה

המחיר מתייחס לרשת בגודל 3X3 מ"ר
הרחקת יונים במסתור כביסה
מרחיק יונים ממסתורי כביסה
רשת להרחקת יונים במסתור כביסה

80-150 ש"ח למטר אורך

התקנת דוקרנים נגד יונים בפסגת זאב באדני חלונות

דוקרני נירוסטה להרחקת יונים

דוקרנים נגד יונים נירוסטה בפסגת זאב
**המחיר מתייחס להתקנת דוקרנים מנירוסטה עם גישה קלה וללא שימוש בציוד סנפלינג

200 – 100 ש"ח למטר אורך
דוקרני פלסטיק להרחקת יונים מחיר הוגן
מרחיק יונים באמצעות דוקרנים במרפסות
מחיר דוקרנים נגד יונים במרזבים
דוקרני פלסטיק להרחקת יונים מגג רעפים
דוקרני פלסטיק להרחקת יונים מחיר זול
**המחיר מתייחס להתקנת דוקרנים מפלסטיק עם גישה קלה וללא שימוש בציוד סנפלינג
120 – 70 ש"ח למטר אורך
הרחקת יונים באמצעות סליל קפיצי
סליל קפיצי להרחקת יונים מחיר זול
סליל הרחקת יונים במרזבים
סליל נגד יונים במרפסות
קפיץ להרחקת יונים מגג רעפים
**המחיר מתייחס להתקנה בגישה קלה וללא שימוש בציוד סנפלינג
120 – 70 ש"ח למטר אורך
הרחקת יונים באמצעות חוט רטט
הרחקת יונים חוט רטט
התקנת חוט רטט עבור הרחקת יונים
**המחיר מתייחס להתקנת דוקרנים מנירוסטה עם גישה קלה וללא שימוש בציוד סנפלינג
200 – 120 ש"ח למטר אורך
הרחקת יונים חשמלית – הרחקת יונים אלקטרונית
הרחקת יונים עם פס הלם חשמלי
מכשיר אולטראסוני להרחקת יונים עטלפים ציפורים עורבים ועכברים
**המחיר מתייחס להתקנת פס הלם אלקטרוני
180-400 ש"ח
פתרון סילוק והרחקה – גרוש ע”י ירי
הרחקת יונים רובה אוויר
450₪
מלכודות הומאניות – הרחקה בעזרת מסרק
מלכודת יונים למכירה
120-500 ש"ח
נשר להרחקת יונים
נשר הרחקת יונים
30-170 ש"ח
ספריי נגד יונים
ספריי להרחקת יונים
ספריי דוחה יונים
ספריי מרחיק יונים
הרחקת יונים ספריי
55-120 ש"ח
הרחקת יונים דחלילים 28-160 ש"ח
הרחקת יונים ועטלפים החל מ250 ש"ח
מכשיר אולטראסוני להרחקת יונים ממסתורי כביסה
מרחיק יונים אולטראסוני
הרחקת יונים אולטראסונית
הרחקת יונים אלקטרונית המלצות
הרחקת יונים באמצעות גלי קול
190-400 ש"ח
עורב נגד יונים במסתורי כביסה
עורב מפלסטיק להרחקת יונים
עורב מרחיק יונים במרפסות
עורב להרחקת יונים מחיר הוגן
עורב מבריח יונים מאדני חלונות
הרחקת יונים בובת עורב
הרחקת יונים עורב בחלונות
עורב ליונים מגג רעפים
עורב שחור להרחקת יונים
דחליל עורב
50-200 ש"ח
הדברת קן יונים על אדן החלון
הרחקת קן יונים מהמרפסת
250-450 ₪
ניקוי לשלשלת של יונים 320-650 ₪ תוספת למחיר
התקנת אמצעים עבור הרחקת יונים בגובה 1,200-2,350 ₪ תוספת למחיר
מתקן נגד יונים מאדני חלונות
מתקן להרחקת יונים ממסתורי כביסה
מתקן אלקטרוני להרחקת יונים ממרזבים
30-170 ש"ח
הרחקת יונים ממרפסת שמש החל מ- 300 ש"ח
תרסיס להרחקת יונים מבית אקוגן
תרסיס מרחיק יונים ממרפסות
תרסיס קצף להרחקת יונים ממרזבים
אקוגן תרסיס להרחקת יונים
תרסיס להרחקת יונים מגג רעפים
תרסיס דוחה יונים מאדני חלונות
תרסיס נגד יונים ממסתורי כביסה
תרסיס לשימוש דוחה יונים מאדן החלון
30-170 ש"ח
הרחקת יונים בגג רעפים
הרחקת יונים מגגות
הרחקת יונים מהגג
הרחקת יונים מגג רעפים
החל מ- 300 ש"ח
איפה קונים רעל יונים
רעל להרחקת יונים
רעל נגד יונים
30-170 ש"ח
חומר נגד יונים במרפסות
חומר דוחה יונים במרזבים
חומר מרחיק יונים מאדני חלונות
חומר הדברה ליונים במסתורי כביסה
חומר הדברה נגד יונים על אדן החלון
חומר הרחקת יונים בגג רעפים
30-170 ש"ח
מכשיר מהפכני להרחקת והברחת יונים ממרפסות
מכשיר מהפכני להרחקת יונים ממסתורי כביסה
מכשיר להרחקת יונים מחיר הוגן
מכשירים להרחקת יונים מאדני חלונות
מכשיר מרחיק יונים ממרזבים
הרחקת יונים מפרגולה החל מ- 300 ש"ח
הרחקת יונים בלייזר החל מ- 300 ש"ח
מרחיק יונים סולארי 30-240 ש"ח
הרחקת יונים באופן טבעי
הרחקת יונים בצורה טבעית
הרחקת יונים טבעי"
החל מ- 300 ש"ח
הרחקת יונים ממזגנים החל מ- 300 ש"ח
מרחיק יונים מגדר
הרחקת יונים גדר
החל מ- 300 ש"ח
הרחקת יונים באמצעים אלקטרוניים החל מ- 300 ש"ח

מדביר יונים בפסגת זאב

דבק להרחקת יונים

30-170 ש"ח
הדברה ביולוגית יונים החל מ- 300 ש"ח
הדברה ירוקה הרחקת יונים החל מ- 300 ש"ח
הרחקת יונים מסורגים החל מ- 300 ש"ח
רשת להרחקת יונים מחיר למטר
רשת נגד יונים בפסגת זאב
רשתות נגד יונים בפסגת זאב לבניין
רשת הרחקת יונים בפסגת זאב
רשת להרחקת יונים מחיר הוגן
רשת למניעת יונים
הרחקת יונים רשת
הדברה רשת יונים
הרחקת יונים באמצעות רשת
הרחקת יונים עם רשתות בפסגת זאב
הרחקת יונים רשת מחירים
מחיר התקנת רשת להרחקת יונים
רשת הדברת יונים בפסגת זאב
רשת הרחקת יונים מחיר
מרחיק יונים רשת
מרחיק יונים רשתות בפסגת זאב
רשת שקופה הרחקת יונים
תיקון רשת הרחקת יונים
50-150 ש"ח
** עלות הדברת יונים – תוספת מחיר להדברה טבעית למזיקים,
הדברה אורגנית למזיקים או ירוקה.
**קיים טווח מחירים רחב בגלל שוני בגודל המרפסות, מרחק הנסיע של המדביר,
והמורכבות של העבודה.
** כמה עולה הדברת יונים ?
תאריך ושעת ההגעה של המדביר עלולים לשנות את מחיר ההדברה
**הקפצה מיידית מעכשי לעכשיו של המדביר עלולה לייקר את מחיר ההדברה
** שאלו בטלפון על משך האחריות של הדברת מזיקים
**המחירים מתייסים לשעות עבודה מקובלות
המחירים בשבתות חגים ולילות עלולים להתייקר ב- 150%- 200%