טרמיטים מזיקים לבני אדםמדביר טרמיטים מומלץ או הדברת טרמיטים בגינה

הטרמיטים הם יצורים המזכירים מאוד בצורתם את הנמלים. אך בשונה מהנמלים, הטרמיטים על פי רוב אינם נחשפים מה שלא אחת מונע מאנשים רבים לפעול למען מיגור הופעתם של הטרמיטים בביתם. אם גם אתם חושבים שדירתכם סובלת מחדירתם של טרמיטים או שזיהיתם טרמיטים ברהיטים, קיימת חשיבות רבה לשכור מדביר מקצועי ומורשה שיתגבר על הבעיה במהירות המרבית. חשוב להדגיש ולומר כי הטרמיטים ניזונים בעיקר מעץ, מה שאומר כי הם יכולים לכרסם לא מעט רהיטי עץ, ארונות עץ, משקופי קירות וכמובן משטחי פרקט. הבעיה הגדולה היא שהם עושים זאת מהחלקים הפנימיים של רהיטי העץ כל שכלפי חוץ הרהיט נראה תקין לחלוטין ללא כל סימן, אך בחלקו הפנימי הוא כבר חלול לחלוטין בעקבות חדירתם של הטרמיטים.

הדברת טרמיטים תמונה :

הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים מאמר

 

הדברת טרמיטים עשה זאת בעצמך – כל מה שחשוב לדעת על הטרמיטים – מקום מושבם

מקום מושבם של הטרמיטים אף הוא מקשה מאוד על מיגור חדירתם לדירה. הם אוהבים מקומות לחים מה שמביא אותם למקם את מושבם מתחת לאדמה ולרוב לא תראו קן טרמיטים בבית. הם חודרים מתחת לפני השטח היישר למקורות עץ בדירה שלכם וממשיכים את פועלם בחלק הפנימי בלבד, מה שמותיר אותם חשאיים ובלתי נראים לחלוטין. אז אם גם אתם חוששים שיש טרמיטים בדירתכם שמכרסמים אט אט את כל מקורות העץ, חשוב לדעת כי הדברת טרמיטים לצמיתות זוהי משימה לא פשוטה כלל. ישנם רבים המציעים להדביר את הטרמיטים על ידי חומרי הדברה טרמיטים הנמכרים בכל סופר בבחינת הדברת טרמיטים עשה זאת בעצמך, אך שיטות אלה מוכיחות את עצמן פעם אחר פעם כלא יעילות ולא מצליחות למגר את התופעה לצמיתות. הבעיה הגדולה היא כאמור, מקום מושבם של הטרמיטים מתחת לפני האדמה מה שמונע מחומרי ההדברה להגיע לשורש הבעיה,

האם טרמיטים מזיקים לבני אדם?

למרות שטרמיטים נחשבים לאחד מסוגי המזיקים המסוכנים ביותר, הם אינם מסוכנים לאנשים, והנזק שהם יכולים לגרום לתשתיות הבית והרהיטים יכול להיות בליתי הפיך, אם לא יטופל בצורה מהירה ומקיפה.

איך מזהים טרמיטים בבית?

הרבה אנשים שמים לב לבעיית הטרמיטים בבית שלהם, רק כאשר הם רואים טרמיטים עם כנפיים מתעופפים בבית שלהם. אבל לא תמיד קל לזהות טרמיטים מעופפים רק על פי המראה שלהם, בגלל הדמיון החיצוני הרב שלהם לנמלים (למרות הדימיון החיצוני לנמלים, יש הבדל בין הדברת נמלים לטרמיטים,). ןלכן יש להתייחס ברצינות לסימנים המעידים על פעילות של טרמיטים בבית, כמו; תעלות בוץ שמופיעות על גבי רהיטים או לאורך הקירות בבית ומעידים על טרמיטים בקיר, ולפעמים אפילו אפשר למצוא טרמיטים במשקופים של דלות עץ. סימן נוסף לנוכחות טרמיטים היא נסורת של עץ מתחת לרהיטים, ולפעמים אפילו ניתן לראות קן של טרמיטים.

הדברה ירוקה נגד טרמיטים – מושבם של הטרמיטים מתחת לפני הקרקע מקשה מאוד על הליך הדברתם לצמיתות

זה נכון שהדברת טרמיטים עצמאית בעזרת חומרי הדברה לטרמיטים שניתן למצוא בכל סופר תסייע להרג הטרמיטים בדירתכם, אך היא אינה תמנע מכל שאר הטרמיטים במושבה שמתחת לאדמה לעשות זאת שוב ושוב ולכרסם את כל רהיטי העץ בדירה שלכם. ריסוס נגד טרמיטים מחיר הוגן אך אינו יעיל במיוחד בשל העובדה הפשוטה כי הוא אינו חודר למעמקי האדמה. אך במידה ואתם מעוניינים ליהנות מהדברה מקצועית ומוצלחת של כל הטרמיטים בדירה שלכם וגם של אלה אשק מסתתרים עמוק באדמה, קיימת חשיבות רבה לדעת לבחור נכון מדבירים מקצועיים ומנוסים אשר עברו את מירב ההכשרות הנדרשות לכך. עם כלל הקשיים שהטרמיטים מערימים בעת הליך הדברתם, ניתן להצליח להתגבר על המושבה כולה ולוודא כי הטרמיטים לא יחזרו לדירתכם במשך שנים ארוכות.

שיטות ההדברה המוצלחות ביותר – הדברת טרמיטים עץ בעזרת קידוחים או ריסוס טרמיטים ?

אם אתם שואלים את עצמכם מה הורג טרמיטים? אז יש כמה סוגי טרמיטים, והדברות טרמיטים. אבל השיטה הטובה והמוצלחת ביותר אשר מאפשרת למדבירים מקצועיים להעניק אחריות מלאה לטווח ארוך על עבודתם היא על ידי קידוחים קטנים ונקודתיים בעזרתם ניתן יהיה להחדיר את חומר הדברה טרמיטים עמוק אל בטן האדמה ומקום מושבם של הטרמיטים. בעזרת קידוחים פשוטים שיסגרו לחלוטין מיד עם תום העבודה, ניתן להחדיר צינוריות קטנות הכוללות את החומר נגד טרמיטים בעץ, המדביר שיסייע למיגור התופעה כליל והשמדת כל מקום מושבם של הטרמיטים. שיטה זו מוכיחה את עצמה כיעילה פעם אחר פעם להדברת טרמיטים לתקופת זמן ממושכת. בניגוד לשיטה זו, כל ריסוס טרמיטים אשר יעשה באופן עצמאי בעזרת חומרי הדברה מהסופר או אף ריסוס ביתי נגד טרמיטים עץ שיעשה על ידי מדביר מקצועי בעזרת חומרים חזקים הרבה יותר, לא תצליח למגר את התופעה לטווח ארוך.

טרמיטים הדברה עצמית – ההבדלים המהותיים בין חומר הדברה נגד טרמיטים מחיר טוב

רגע לפני שאתם ממהרים להזעיק את מדביר הטרמיטים במטרה לעצור את כרסום רהיטי העץ בדירתכם, חשוב להכיר כמה נקודות חשובות שישפיעו על טיפול בטרמיטים בבית. ראשית, חשוב לדעת כי כיום יש כמה וכמה חומרי הדברה שונים בתכלית. עד לפני מספר שנים בודדות חומרי ההדברה השכיחים והשימושיים ביותר כללו חומרים כימיים רבים ורמת רעילות גבוהה במיוחד. חומרים אלה אכן הוכיחו את עצמם כרעל נגד טרמיטים והיו יעילים להתמודדות עם לא מעט חרקים ומזיקים, אך בשנים האחרונות התגלו גם לא מעט חסרונות בהם כטיפול נגד טרמיטים. בין כלל החסרונות גילו כי חומרים אלה פוגעים מאוד באיכות הסביבה, משפיעים על איכות האוויר שכולנו נושמים, מסוכנים מאוד לחיות מחמד בדירה ואף ישנם לא מעט מחקרים שמראים כי אנשים ששהו זמן ממושך בקרבת חומרים מסוכנים אלה פיתחו מחלות קשות ומסוכנות, ככה שלא מומלץ להשתמש בחומרים אלה לבד. לעומת זאת יש פיתוח טכנולוגי של "טרמיט ג'ל" שהוא סוג של פיתיון לטרמיטים, אשר קוטל טרמיטים ומיועד ליישום באתרים בהם נתגלתה נגיעות טרמיטים. חשוב אבל לציין שלאחרונה התגלה בישראל טרמיט העל הפורמוסי, שהגיע במקור מסין. טרמיט זה נחשב למסוכן בעולם, והוא מסוגל לפגוע גם בפלסטיק, בטון ומתכות רכות, ולכן פוטנציאל הנזק שלו גדול משמעותית. במידה ונתקלתם בטרמיט הפורמוסית יש ליצור קשר במיידי עם מדביר מקצועי.

 

תמונות של טרמיטים
תמונות של טרמיטים

 

חומרי הדברה נגד טרמיטים ביולוגיים לעומת חומרי הדברה כימיים – היתרונות והחסרונות שכדאי שתכירו

מנגד, יש את חומרי ההדברת טרמיטים בפרט וכלל מיני החרקים והמזיקים בכלל אשר עשויים מחומרים טבעיים בלבד ( הדברת טרמיטים ירוקה ). עם עליית המודעות לחשיבות הרבה של נושא השמירה על איכות הסביבה, כיום חומרי הדברה של טרמיטים וכן של כלל החרקים אשר עשויים מחומרים טבעיים ( הדברה ירוקה טרמיטים ) הופכים מבוקשים יותר ויותר. חומרים אלה אינם כוללים ריחות חזקים ומחניקים בדומה לחומרי ההדברה הכוללים חומרים כימיים, אינם מחייבים את הגרים בדירה לעזוב לכמה ימים למטרות אוורור הריחות והרעלים, אינם מסכנים את חיות המחמד בדירה וכמובן שומרים על איכות הסביבה של כולנו ולכן לא מעט פעמים נוחים יותר להדברת טרמיטים בבית.

הדברת טרמיטים ללא קידוח – הדברת טרמיטים מקצועית – בחרו נכון בשיטות ההדברה המוצלחות ביותר

מעבר לחומרי ההדברה השונים, כמובן שישנן גם שיטות הדברה שונות לטיפול בטרמיטים. הדברת טרמיטים מחיר הוגן בעזרת קידוחים היא שיטה אחת בלבד אך ישנן עוד שיטות נוספות בהן מדבירים מקצועיים ומוסמכים רבים בוחרים. הדברת טרמיטים מחירים הוגנים ללא קידוח על פי רוב תגיע עם תקופת אחריות קצרה יותר בשל העובדה הפשוטה כי קשה מאוד להבטיח שהטרמיטים לא יחזרו ללא הרג מוחלט של כל מקום מושבם. האפשרות הבלעדית להגיע למקום מושבם ולוודא כי חומר להדברת טרמיטים אף הוא יגיעו לשם נעשית על ידי קידוחים. כך או כך, על מנת להצליח לבחור נכון מדביר טרמיטים מוסמך ומקצועי במחירים נוחים, קיימת חשיבות רבה להקפיד על כמה שלבים מרכזיים בהליך הבחירה.

הדברת טרמיטים המלצות – צרו רשימה הכוללת כמה שיותר מדבירים מוסמכים בקרבת מקום המגורים שלכם

השלב הראשון הוא יצירת רשימה הכוללת כמה שיותר מדבירים מקצועיים ומוסמכים בקרבת מקום המגורים שלכם. רשימה זו נועדה על מנת לאפשר לכם לערוך השוואת מחירים וכמה סינונים חשובים לבחירת המדביר המקצועי והמומלץ ביותר. בשלב השני, שלב הסינון, חשוב לקרוא כל פיסת מידע ברשת אודות המדבירים השונים ברשימה. בעידן האינטרנטי בו לכולנו יש גישה מהירה ופשוטה לרשת האינטרנט, לא תצטרכו יותר מכמה דקות בודדות להשלמת שלב זה. קריאת כמה שיותר חוות דעת חיוביות וממליצות יאפשרו לכם להיות סמוכים ובטוחים כי אכן מדובר באנשי מקצוע מהשורה הראשונה. השאירו ברשימה אך ורק את המדבירים המומלצים ביותר.

מדבירים טרמיטים – צרו קשר לבירור מחירי הדברת טרמיטים, שיטת ההדברה וחומרי ההדברה

בשלב השלישי והאחרון חשוב ליצור קשר עם חברת הדברה טרמיטים והמדבירים הטובים ביותר שנשארו ברשימה שלכם. במהלך השיחה חשוב לתאר את הצרכים האישיים שלכם בהליך הדברת טרמיטים על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן. בדיקת מחירים של הדברת טרמיטים ביית יאפשרו לכם להכיר את מחיר השוק הממוצע ועל פיו לבחור את המדביר האמין והטוב ביותר עבורכם. בשיחה מומלץ לשאול אודות השיטה להדברת הטרמיטים בה יבחר המדביר, תקופת האחריות שהמדביר נותן וכמובן איכות חומרי ההדברה. זכרו, חומרי הדברה ביולוגיים העשויים מחומרים טבעיים בלבד ( הדברה טבעית נגד טרמיטים ), כוללים לא מעט יתרונות משמעותיים על פני חומרי הדברה כימיים הכוללים לא מעט חומרים רעילים ומסוכנים.

כמה עולה הדברת טרמיטים?

מחירון הדברת טרמיטים (טרמיטים הדברה מחיר)

מחירים

מחיר הדברת טרמיטים באמצעות הזרקת ג'ל נגד טרמיטים 400 – 900 ₪

מחיר הדברת טרמיטים באמצעות קידוחים

**המחיר מתייחס לחדר אחד בלבד ללא הדברה בחצר

2,500 – 4,000 ש"ח

הדברת טרמיטים דירת חדר

הדברת טרמיטים עבור חדר

600-1500 שקל
הדברת טרמיטים דירת שני חדרים 1200-2400 ש"ח
הדברת טרמיטים דירת שלושה חדרים 2400-3600 ש"ח
הדברת טרמיטים דירת 4 חדרים 3600-4000 ש"ח
הדברת טרמיטים דירת 5 חדרים החל מ- 4000 ש"ח
הדברת טרמיטים בית פרטי 7,000-4,000 ₪

ביקור מדביר טרמיטים

נמלים מעופפות בבית או וטרמיטים/הדברת נמלים טרמיטים

לפני שמחליטים איזה טיבול הדברה וחומר צריך
צריך לבחון באיזה סוג טרמיטים מדובר:
עם כנפיים,שחורים או שבכלל מדובר בתולעי עץ.

150-300 ₪

כמה עולה ריסוס טרמיטים ?

ריסוס של טרמיטים בקירות

ריסוס טרמיטים מחיר הוגן
כולל חומרי הדברה מקצועיים
הדברת טרמיטים בקיר

400-1000 ש"ח

הדברת טרמיטים עלות

הדברת טרמיט ננסי

החל מ- 400 ש"ח

הדברה טרמיטים מחיר הוגן

עלות הדברת נמלים במטבח ?

400-1200 ש"ח

הדברת מזיקים טרמיטים

כולל איתור קן הטרמיטים וריסוס מלא

החל מ- 400 ש"ח

הדברת טרמיטים ריסוס

הדברת ארון בגדים אשר ניזוק.

ריסוס מקצועי לפתרון הבעיה

החל מ- 400 ש"ח

הדברת טרמיטים טבעית

כולל איתור קן התרמיטים והשמדתו

הדברה טבעית טרמיטים

החל מ- 400 ש"ח

הדברה טרמיטים בעץ

ריסוס בגינה מחוץ לבית ריסוס עצים נגד טרמיטים , בדרך כלל עצי זית

איתור המלכה ומקורות אחרים של טרמיטים וחיסולם

400-1200 ש"ח

מדביר טרמיטים מחיר הוגן

עלות הדברת טרמיטים במשקוף?

עלות הדברת משקוף בודד בלבד ?
כוללת איתור טרמיטים במשקוף.
כוללת ריסוס של המשקוף נגד טרמיטים.
כוללת חיסול של הטרמיטים

400-500 ש"ח.
טיפול בטרמיטים מחיר הוגן
הדברת טרמיט מרושת
400-500 ש"ח.
הדברת טרמיטים תולעי עץ
הדברת טרמיט מרושת
400-500 ש"ח.
הדברת טרמיט סיני
עלות הדברת טרמיטים בפרקט
600 – 200 ₪
מה מחיר הדברת טרמיטים בבטון
כולל חומר הדברת טרמיטים
600 – 200 ₪
עלות הדברת טרמיטים בתקרה 2,000 – 700 ₪
עולות להדביר טרמיטים בחדר שינה 600 – 250 ₪
מחיר הדברת טרמיטים בחנות 2,500 – 700₪
כמה עולה להדביר טרמיטים במסעדה 2,000 – 600 ₪
כמה עולה להדביר טרמיטים במשרד 2,000 – 600 ₪
עלות הדברת טרמיטים בחניון 5,000 – 2,000 ₪
כמה עולה להדביר טרמיטים במחסן 600 – 200 ₪
טרמיטים עץ הדברה
בדיקת מקור הטרמיטים כולל חיסולו
601 – 200 ₪
הדברת חצר תוספת של כ- 15%
טרמיטים בעץ הדברה
הדברת רהיטי ברהיטי עץ – בתוך מיטות, ארון, ספות, כורסאות ושולחנות עץ.

** שאלו בטלפון על משך האחריות של הדברת הטרמיטים

** המחירים לא כוללים מע"מ כדין

בדיקת סוג הטרמיטים והתאמת טיפול. עם כנפיים,שחורים או שמא תולעי עץ.
בדיקה האם מדובר בנמלים או טרמיטים