אנשים רבים נאלצים להתמודד עם חדירתם של עכברים או אף חולדות לדירתם. בשונה מחדירותם של מזיקים או חרקים קטנים, חדירת חולדות ועכברים מעוררת לא מעט בהלה. מעבר לעובדה כי החולדות על פי רוב מגיעות מאזורים שאינם אסתטיים בלשון המעטה, ועלולות להביא עימן לא מעט חיידקים ומחלות, מדובר ביצורים גדולים שלא ניתן להתגבר עליהם בפשטות ובקלות כמו שניתן להתגבר על חרק כזה או אחר. לכן, אנשים רבים בוחרים להזעיק את שירותו של לוכד מקצועי שידע למגר את התופעה לצמיתות. אז רגע לפני שגם אתם ממהרים לבחור את הלוכד הראשון שאתם מוצאים בגוגל, הנה לכם כמה נקודות שכדאי שתכירו.

הדברת חולדות

הכירו את כל הדרכים הטובות ביותר להתמודדות עם חולדות

ראשית, חשוב להכיר את כלל האפשרויות הקיימות להתמודדות מיטבית עם חולדות. ישנן לא מעט דרכי לכידת חולדות אשר מוכיחות את עצמן כמוצלחות ויעילות במיוחד. האפשרות הראשונה והשכיחה ביותר היא מלכודת לחולדה. אנשים רבים בוחרים לרכוש מלכודת מוכנה הכוללת את כל מה שנדרש על מנת לתפוס את החולדה הסוררת שמתגנבת לדירתכם בשעות הלילה. את המלכודת יש לשים במקום בו ידוע שהחולדה נמצאת או לכל הפחות עוברת על מנת לוודא כי המלכודת תצליח לבצע את יעודה ולתפוס את החולדה. ישנם לא מעט סוגים שונים של מלכודות לחולדות כאשר המלכודת השכיחה ביותר כוללת מנגנון פשוט בכולא את החולדה כאשר היא נכנסת לקופסת המלכודת.

מלכודת ללכידת החולדה הסוררת

על פי רוב בחלקה הפנימי של קופסת המלכודת ימוקם תמריץ אשר יגרום לחולדה להיכנס כמה שיותר מהר על מנת לתופסו או לאוכלו. כך או כך, כאשר היא תיכנס מנגנון הסגירה יופעל והיא תישאר כלואה בקופסת המלכודת. יש להדגיש כי אפשרות זו יעילה ומוצלחת במיוחד במידה ומדובר בחדירה של חולדה בודדת לדירתכם. מלכודת לחולדה שונה בתכלית משירותי לכידת חולדות ואינה תהווה פתרון לצמיתות. כלומר, מלכודת לחולדה תסייע למניעת חדירתה של אותה חולדה לדירתכם אך לא תעצור את הבאות אחריה מלהיכנס לדירה. לכן, אפשרות זו מתאימה בעיקר כאשר מדובר בתופעה נקודתית הכוללת חולדה אחת בלבד.

פיתיון מורעל – היתרון והחיסרון של השיטה

אפשרות נוספת להתמודדות מוצלחת עם חולדה סוררת שחודרת לדירתכם היא פיתיון לחולדת. פיתיון מורעל מאפשר את הריגתה של החולדה הסוררת שחודרת לדירתכם. כל שאתם צריכים לעשות זה להכין פיתיון מורעל ולהציבו במקום בו החולדה רגילה לעבור. מיקום נכון של הפיתיון לחולדה יאפשר לכם להיות סמוכים ובטוחים כי היא תגיע ואף תטעם ממנו. החסרון הגדול של פיתרון זה הוא העובדה כי מרגע טעימתה של החולדה את הפיתיון המורעל ועד מיתה יכולים לחלוף מספר ימים. בימים הללו היא יכולה להיכנס לאחת המחילות בדירתכם מה שיגרום למותה בחלל הפנימי של המחילה. מותה בחלל המחילה יגרום לריחות לא נעימים והפצת לא מעט חיידקים ולכן קיים צורך בהזעקת לוכד מקצועי לפינוי פגרים.

מלכודת דבק לחולדה – הזעיקו לוכד מקצועי כשהחולדה נתפסת

אנשים רבים כיום מעדיפים לבחור באפשרויות אחרות ללכידת חולדות במטרה להימנע ממצב שהיא מתה בחלל דירתם והם לא מצליחים לאתר את גופתה. דרך נוספת ויעילה הרבה יותר להתמודדות מיטבית עם חולדות היא מלכודת דבק. מלכודת זו תכלול אף היא פיתיון אך ללא רעל כלל. כאשר החולדה תתקרב לפיתיון היא תתפס בדבק שימנע ממנה לזוז עד מותה מרעב או עד שתגיעו למלכודת ותמצאו אותה תפוסה. במידה ואתם מגיעים למלכודת ורואים חולדה תפוסה אך חיה, מומלץ להזעיק שירות מקצועי של לוכד חולדות מנוסה שידע להתמודד נכון ובזהירות עם החולדה בדירתכם. נגיעות מיותרות ללא ידע מקצועי עלולות לסכן אתכם בנשיכה של החולדה שעלולה להעביר לא מעט חיידקים וזיהומים.

פתרונות יעילים להתמודדות נקודתית עם חולדה בודדת

מלכודת נוספת היא מלכודת החשמל אשר סוגרת מעגל חשמלי בעת כניסתה של החולדה. עם כניסתה היא מתחשמלת למוות ונשארת בחלל הפנימי של המלכודת כך שלא תידרשו לחפש אחר גופתה בדירה שלכם. אפשרות זו אינה שכיחה במיוחד ובמידה ואתם מעוניינים דווקא בה חשוב לבקש מלוכד חולדות מקצועי את המלכודת. אך כפי שציינו מעלה, כלל המלכודות הללו מסייעות להתמודדות נקודתית בלבד עם חולדה אחת ולא יותר. במידה וישנן מספר חולדות בדירתכם, חשוב להבין כי כל מלכודת תמנע מחולדה אחת להמשיך את שהותה בדירתכם, אך לא תמגר את התופעה כולה. עוד חשוב לדעת כי במידה והחולדות שוהות זמן ממושך בדירה, קיים סיכוי שגוריהן ממוקמות במחילות בחללים הפנימיים של הדירה.

הדרך הבלעדית למניעת מותן של חולדות במחילות דירתכם

במידה וישנם גורמים במחילות הדירה שלכם, גם מלכודות שיצליחו להרוג או לתפוס את הוריהם לא יספיקו. העכברים והחולדות מספקים את המזון לגוריהם שאינם יוצאים מהמחילות כלל. כלומר, במידה וההורים יתפסו, הגורים ימותו ברעב בפנים המחילות מה שיאלץ אתכם להזעיק את שירותיו של לוכד חולדות מקצועי לפינוי הפגרים. במקרים אלה האפשרות הטובה ביותר היא לכידת חולדות. בעזרת ריסוס מותאם תוכלו לגרום לכלל החולדות וגוריהן לצאת ממחילות דירתכם הישר אל עבר מלכודות שהוכנו מראש. שילוב נכון של ריסוס ומלכודות יאפשר לכם להתמודד עם הבעיה על הצד הטוב ביותר ולמנוע את מותם של הגורים בחללי המחילות.

הדברת חולדות עם חומרים טבעיים בלבד – מנעו פגיעה באיכות הסביבה ושמרו על בריאותכם ובריאות חיות המחמד שלכם

יש להדגיש ולומר כי כיום יש לא מעט סוגים שונים של הדברת חולדות אשר חלקן עשויות מחומרים טבעיים בלבד. בחירה נכונה של חומרי הדברה טבעיים תמנע את הריחות הלא נעימים בדירה וחשוב מכך, את הסכנות הבריאותיות הכלולות בריסוסים כימיים הכוללים חומרים רעילים. מחקרים רבים כיום מוכיחים כי אנשים ששהו זמן ממושך בקרבת חומרים רעילים אלה פיתחו מחלות קשות ומסוכנות. נוסף על כך, חומרי הדברה וריסוס רעילים פוגעים באיכות הסביבה ומסכנים את שלום חיות המחמד בדירתכם.

אל תתפשרו על הלוכד שלכם – בחרו נכון לוכד מקצועי ומנוסה 

חשוב שתכירו את כלל האפשרויות השונות הקיימות כיום להתמודדות עם חולדות מלבד מלכודות וריסוסים. ניתן להזעיק לוכד חולדות מקצועי אשר יגיע ויפתור את הבעיה על ידי לכידת החולדה באופן מיידי ללא כל צורך בהצבת מלכודות לאורך זמן וכן ישנה אפשרות נוספת של הרחקת חולדות באופן טבעי ללא הריגתן. אז בין אם אתם גרים ברחוב חולדה תל אביב ובין אם לא, חשוב שתכירו את כלל השיטות היעילות והטובות ביותר להתמודדות עם חולדות סוררות שפורצות לחללים הפנימיים בדירתכם. בחירה נכונה של לוכד חולדות מקצועי תאפשר לכם להיות סמוכים ובטוחים כי הוא יכיר את כלל השיטות הקיימות ואף ידע להתאים את השיטה הטובה ביותר למקרה האישי שלכם.

קראו כמה שיותר חוות דעת וערכו השוואת מחירים

בדיקה מהירה ברשת האינטרנט תעלה לכם כמה וכמה אפשרויות של לוכדי חולדות בקרבת מקומכם. על מנת לבחור את המקצועי והמנוסה ביותר חשוב לקרוא כמה שיותר חוות דעת אודותיו מאנשים ששכרו את שירותיו בעבר. לאחר שאיתרתם את הלוכדים המומלצים ביותר חשוב ליצור קשר במטרה להכיר את המחיר של לכידת חולדות. יצירת קשר עם כמה שיותר לוכדים תאפשר לכם להכיר את מחיר השוק הממוצע ולבחור את הלוכד ההגון ביותר.

 

לוכד חולדות מחיר
המלצה על לוכד חולדות
לוכד חולדות ועכברים

לוכד חולדות 24

 מדביר לוכד חולדות

 

לוכד חולדות מחירים
לוכד חולדות בבית
לוכד חולדות ונחשים
איך ללכוד חולדה בבית