כל חומרי ההדברות עברו לא מעט שינויים בשנים האחרונות. אם עד לפני מספר שנים חומרי ההדברה והריסוסים השונים כללו חומרים כימים במטרה להרחיק את המזיקים והחרקים לצמיתות, הרי לנו שכיום יש ריסוס טבעי וירוק אשר מורכב מחומרים טבעיים בלבד. חומרים אלה אינם כוללים חומרים רעילים אף במינון נמוך במטרה להבטיח הדברה בריאה, ירוקה וידידותית לסביבה. לא רבים מודעים לעובדה כי ההדברות הכימיות מזיקות ומסוכנות גם לבני האדם הגרים בדירה שעברה ריסוס אך בשנים האחרונות יש לא מעט מחקרים אשר מוכיחים קשר בין אנשים ששהו במקומות בהם בוצעו ריסוסים כימיים ומסוכנים לבין מחלות קשות שהתפתחו אצלם במרוצת השנים. אז אם גם אתם מעוניינים לרסס את הדירה שלכם או את החצר הצמודה, חשוב לדעת לבחור נכון חומרי ריסוס ירוקים ומיטביים להתמודדות אידיאלית עם הבעיה.

מדביר מקצועי ומנוסה ידע להתאים ריסוס מותאם לכל צורך

רגע לפני שאתם ממהרים להזעיק את המדביר הראשון שעולה לכם בגוגל בקרבת מקום מגוריכם, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות שיסייעו לכם לבחור מדביר מקצועי ומיומן אשר ידע להתאים ריסוס מיטבי עבור הבעיה הנקודתית שלכם. מעבר להתאמת הריסוס, חשוב לוודא כי מדובר בחומרים טבעיים בלבד במטרה ליהנות מיתרונות רבים, לשמור על בריאות הגרים באזור וכמובן לשמור על איכות הסביבה. בין כלל סוגי הריסוסים הקיימים כיום תוכלו למצוא ריסוס נגד יתושים, ריסוס נגד נמלים, ריסוס נגד ג'וקים, ריסוס נגד פרעושים, ריסוס נגד עשבים, ריסוס נגד כנימות, ריסוס נגד עכברים, ריסוס נגד זבובים ועוד. התאמה נכונה של הריסוס המיטבי להתמודדות עם המזיק הסורר בדירתכם תביא לכדי מיגור יעיל של הבעיה לצמיתות. לעומת זאת, בחירה לא נכונה יכולה לסייע לפתרון הבעיה באופן זמני או אף נקודתי בלבד.

השלבים הפשוטים לבחירת המדביר הנכון

בחירה נכונה של מדביר מקצועי ומנוסה תאפשר לכם להיות סמוכים ובטוחים בהתאמה המדוייקת ביותר של הריסוס המותאם למזיק בדירתכם. לכן, הנה לכם כמה נקודות חשובות שיסייעו לכם לבחור נכון את המדביר המקצועי והמנוסה ביותר באזור. ראשית, חשוב ליצור רשימה בת כמה וכמה שמות של מדבירים אותם הצלחתם לאתר ברשת. בעידן האינטרנטי משימה זו לא צריכה לקחת לכם יותר מכמה דקות בודדות. יצירת הרשימה נועדה על מנת לאפשר לכם לערוך כמה פעולות סינון שיותירו בידכם את שמו של המדביר המומלץ, המקצועי והמנוסה ביותר.

קראו כמה שיותר חוות דעת אודות שירותיו מלקוחות ששכרו את שירותו בעבר

לאחר שלב יצירת הרשימה, הגיע הזמן לעבור לשלב השני, שלב הסינון. בשלב זה חשוב לקרוא כל פיסת מידע אודות המועמדים ברשת, לשמוע כמה שיותר המלצות מאנשים ששכרו את שירותיהם בעבר וכמובן לקרוא חוות דעת. רוב המדבירים המנוסים אשר עוסקים כבר מספיק זמן בתחום וודאי הספיקו לאסוף כמה המלצות או חוות דעת חיוביות מלקוחות מרוצים. לעומתם, מדבירים מתחילים, חובבנים או כאלה שאינם יודעים לעשות את עבודתם בצורה מספקת, לא יומלצו על ידי לקוחות רבים. בדיקה זו תאפשר לכם לוותר על כמה מדבירים מהרשימה שאט אט תהפוך מצומצמת וממוקדת יותר.

ערכו השוואת מחירים בין המדבירים המקצועיים ביותר

השלב האחרון, אליו הגעתם עם רשימה חלקית בלבד הכוללת את כל המדבירים המקצועיים, המנוסים והמומלצים ביותר, כולל יצירת קשר עם המדבירים, הצגת הבעיה וקבלת הצעת מחיר. כאשר תציגו את הבעיה בפני המדביר, תוכלו להתרשם מרמת מקצועיותו והבנתו בתחום. מעבר לכך, הצעות המחיר שתקבלו מכולם יאפשרו לכם להכיר את המחיר הממוצע בשוק ולוותר על המדבירים היקרים במיוחד. כל שנותר בשלב זה זה לבחור את המדביר שקיבל את הציון הגבוהה ביותר הן מבחינת חוות דעת הלקוחות והן מבחינת המחיר שהוא דורש עבור עבודתו.

ריסוס נגד עכברים – מלכודות פשוטות לא תמיד יספיקו!

ישנם מקרים מיוחדים בהם הריסוס חייב להיעשות על ידי בעל מקצוע מנוסה ומיומן על מנת לקבל את התוצאות הרצויות. אחד המקרים השכיחים ביותר במסגרתו הריסוס אינו נעשה למטרות מיגור התופעה הוא ריסוס נגד עכברים. לא מעט אנשים מתלוננים על חדירתם של עכברים לדירתם. העכברים על פי רוב מתמקמים במחילות אליהן לא ניתן להגיע בקלות ויוצאים מהם רק בשעות הלילה, מה שמקשה על תפיסתם. ישנן לא מעט אפשרויות להתגבר על הבעיה מלבד ריסוס נגד עכברים. פיתיון מורעל, מלכודת דבק וכן מלכודת חשמל הן רק חלק מן האפשרויות הרבות. אך קיים מקרה אחד המחייב שימוש בריסוס נגד עכברים, שמדבירים שאינם מספיק מקצועיים ומנוסים לא תמיד יכירו.

כך תצליחו למנוע את מותם של גורי העכברים במחילות אליהן לא תצליחו להגיע

במידה ובעיית העכברים בדירתכם אינה חדשה, קיים סיכוי סביר שהם הספיקו להמליט גורים המסתתרים במחילות. הגורים לא יוצאים כלל בעוד העכברים הבוגרים יוצאים ומביאים עבורם מזון. במידה והמדביר שלכם יבחר באחת מן השיטות השונות של פיתיון מורעל, מלכודת דבק או חשמל, הן אמנם יסייעו להתמודדות עם העכברים הבוגרים שיוצאים מהמחילות אך יגרמו למותם של הגורים מרעב בפנים המחילות. מעבר לריחות הלא נעימים שפגרי הגורים ייצרו, הם אף יפיצו לא מעט חיידקים ויחייבו עבודה סבוכה במיוחד להוצאתם מהמחילות בהן הם נמצאים. בחירה לא נכונה במדביר לא מספיק מקצועי ומיומן במקרה זה, עלולה לגרום לטיפול כפול ויקר בפתרון הבעיה.

ריסוס ירוק וידידותי יגרום לעכברים לצאת מהמחילה ישירות למלכודת

לעומת זאת, מדביר מקצועי ומיומן יודעי כי במקרים אלה חשוב לעשות שימוש בריסוס ירוק וטבעי העשוי חומרים טבעיים בלבד. ריסוס נגד עכברים נועד לוודא כי הם לא ימותו בפנים המחילות אלא יצאו ממחילותיהם עקב ריח הריסוס. ביציאה מהמחילה יחכו להם מלכודות מסודרות וכך ניתן יהיה להתמודד עם הבעיה על הצד הטוב ביותר.

ריסוס נגד נמלי אש – ריסוס הדירה בלבד לא יספיק למיגור התופעה לצמיתות

מקרה נוסף בו ריסוס ללא מקצועיות וניסיון לא יביא לפתרון יעיל של הבעיה הוא ריסוס נמלי אש. נמלי אש הן נמלים קטנות במיוחד בעלות עקיצות כואבות ואף מסוכנות. עקיצותיהם עלולות לגרום לכוויות עור של ממש ואף צורך בטיפול רפואי. הבעיה הגדולה בהדברת נמלי אש היא העובדה שהן שורדות במיוחד ומגיעות מהחללים החיצוניים בדירתכם. כלומר, ריסוס נגד נמלי אש בחלל פנים הדירה אולי יסייע להתמודדות עם הנמלים שכבר הספיקו לחדור לדירתכם, אך לא יסייע למיגור התופעה לצמיתות. נמלי האש שיגיעו מהחלל החיצוני לא ירתעו מהריסוס בחדר וימשיכו להגיע בהמוניהן.

ריסוס בחצר הדירה – רק כך תתמודדו עם חרקים ומזיקים עיקשים במיוחד

מדביר מקצועי ומנוסה יודע לאבחן שמדובר בנמלי אש ולהתאים את הריסוס הטוב ביותר למיגור התופעה. מעבר לכך, הוא יודע שנמלי האש שורדות במיוחד כך שריסוס בחלל הפנימי של הדירה לא יסייע לפיתרון לטווח ארוך. לכן, ההתמודדות המיטבית עם מקרה זה היא ריסוס נגד נמלי אש בחללים החיצוניים לדירתכם, מהם חודרות הנמלים. אל לכם להתפשר על מקצועיותו וניסיונו של המדביר שלכם, בחירה נכונה תאפשר לכם ליהנות ממיגור התופעה בקלות, ביעילות ולצמיתות.

מגוון ריסוסים שונים המותאמים לצרכים שלכם

חשוב להדגיש ולומר כי ישנם ריסוסים המותאמים כמעט לכל צורך. נוסף על הריסוסים שצויינו מעלה, תוכלו למצוא גם ריסוס נגד נחשים, ריסוס נגד ברחשים, ריסוס נגד עש, ריסוס נגד טרמיטים, ריסוס נגד קרציות, ריסוס נגד עקרבים ריסוס נגד יונים ועוד. המחירים של ריסוסים ירוקים הכוללים חומרים טבעיים בלבד אינם יקרים בהשוואה לאפשרויות המקבילות מה שיאפשר לכולם ליהנות מריסוס ידידותי, בריא, ללא ריחות לא נעימים וכמובן, יעיל במיוחד.