האם יש ריסוס נגד יתוש הנמר האסייתי בבית ?

כיום ישנם לא מעט ריסוסים שונים אשר כל מטרתם היא להדביר חרקים ומזיקים החודרים לבתיכם. במידה וגם אתם מעוניינים להצליח למגר את חדירתם של החרקים או המזיקים השונים לדירתכם, חשוב לדעת לבחור נכון ריסוס נגד המזיק הנקודתי איתו אתם מתמודדים. רבים לא מודעים לעובדה שישנם ריסוסים שונים וממוקדים המכילים חומרים יעודיים למיגור חדירתם של מזיקים. הם בטוחים כי ריסוס הדברה עובד באופן זהה על כלל החרקים והמזיקים ולכן חשוב להדגיש ולומר כי על מנת להתמודד על הצד הטוב ביותר ולהצליח למגר את הופעתו של המזיק לצמיתות, קיימת חשיבות רבה לבחור נכון את ריסוס ההדברה המתאים עבורו. הפיתרון הטוב ביותר הוא הדברה טבעית נגד יתוש הנמר האסייתי .

רשתות הדירה לא תמיד מסייעות למיגור מלא של חדירת יתוש הנמר האסייתי לדירה

בחודשי הקיץ החמים לא מעט אנשים מתלוננים על חדירתם של יתוש הנמר האסייתי רבים לדירתם. הדברת יתוש הנמר האסייתי נחשבת לקשה ומסובכת יותר בהשוואה להדברתם של חרקים וזוחלים, בשל העובדה הפשוטה כי הם מעופפים. לכן, אם אתם מתמודדים עם יתוש הנמר האסייתי שמצליחים לחדור לדירתכם על אף הרשתות, חשוב לבחור נכון מדביר נגד יתוש הנמר האסייתי מקצועי אשר עושה שימוש בריסוס ביתי נגד יתוש הנמר האסייתי המכיל את החומרים הנכונים ביותר למיגור התופעה. יש לציין כי במידה ודירתכם אינה מרושתת למניעת חדירתם של יתוש הנמר האסייתי , מומלץ קודם כל לנסות למגר את התופעה על ידי רישות הדירה. כפי שציינו מעלה, ריסוס נגד יתוש הנמר האסייתי מחיר זול והצלחת הדברתם אינה פשוטה בשל העובדה כי הם באים מרחוק וחודרים במעופה לדירתכם.

הדברת יתוש הטיגריס האסייתי בבית – כל מה שחשוב לדעת על מנת לוודא שההדברה אכן תהיה אפקטיבית

כלומר, בחלק נכבד מהמקרים בהם היתוש הנמר האסייתי יחדרו לדירתכם, הם יחדרו ללא מגע כלשהו עם מקומות מרוססים במטרה למנוע מהם את הכניסה. אך במקרים בהם היתוש הנמר האסייתי מקננים בקרבת הדירה בשל צימחייה מרובה באזור או מקורות מים פתוחים, ניתן יהיה לרסס במקומות אלה ולהדביר חלק נכבד מן היתוש הנמר האסייתי שיחדרו לדירה. כך או כך, חשוב לבחור נכון מדביר מקצועי ומנוסה אשר עבר את כל ההכשרות המקצועיות ויודע בדיוק מה צריך לעשות על מנת להדביר יתוש הנמר האסייתי על הצד הטוב ביותר. על מנת להצליח בהליל הדברת יתוש הנמר האסייתי בחצר יש לשים דגש על שני משתנים מרכזיים.

חומר ריסוס נגד יתוש הטיגריס האסייתי בחצר – התאמה נכונה של הריסוס הנכון

הראשון, חומר ריסוס נגד יתוש הנמר האסייתי , והשני מיקום ריסוס נגד יתוש הנמר האסייתי . בחירה נכונה במדביר מקצועי תאפשר לכם להיות סמוכים ובטוחים כי הוא ידע לבחור נכון חומר ריסוס אידיאלי המכיל את מירב החומרים המיועדים ביותר למיגור הופעתם של יתוש הנמר האסייתי . לעומת זאת, בחירה לא נכונה במדביר יתוש הנמר האסייתי חובב שאינו עבר את מלוא ההכשרות המקצועיות, כנראה תביא לבחירה לא נכונה ומותאמת של חומר הדברה ביולוגית יתוש הנמר האסייתי מה שיגרום לתוצאות מוגבלות במיוחד לזמן קצר.

מיקום הריסוס – מקומות בהם היתוש הנמר האסייתי עוצרים טרם חדירתם לדירתכם

כמו כן, חשוב לדעת היכן לרסס נגד יתוש הנמר האסייתי במטרה להצליח למנוע את בואם לאזור דירתכם. ריסוס בחלל הדירה על פי רוב לא יספיק למיגור מלא של התופעה. לכן, חשוב לדעת לבחור חומר ריסוס נגד יתוש הנמר האסייתי בחצר באזורים בהם קיימת סבירות גבוהה שהיתוש הנמר האסייתי יעברו טרם כניסתם לדירתכם. מדביר מקצועי ומנוסה ידע לזהות את האזורים בהם חשוב לרסס כמו מקומות מים גלויים או צמחייה רבה באסורי חלונות הדירה. ריסוס באזורים אלה פעמים רבות יסייע למיגור התופעה של חדירת היתוש הנמר האסייתי הרבים לדירתכם.

חומר הדברה יתוש הנמר האסייתי – בדקו האם העירייה תוכל לסייע בריסוס והדברת יתוש הנמר האסייתי

חשוב לדעת כי במידה ומדובר בתופעה גדולת ממדים במיוחד, ייתכן כי העירייה באושר תוכל לסייע. הדברת יתוש הנמר האסייתי בעיריית תל אביב נעשית לא פעם כאשר מדובר במקרים חריגים. מומלץ לבדוק את האפשרות אל מול הרשות המקומית באזור המגורים שלכם. במידה והיתוש הנמר האסייתי מגיעים בהמוניהם בשל כשל באזור המגורים, לרבות מים ביוב שפרצו, חוסר ניקוז מוצלח המשאיר לא מעט שלוליות ועוד.

הדברה ירוקה נגד יתוש הנמר האסייתי הכולל חומרים טבעיים בלבד

נקודה נוספת אליה חשוב להתייחס היא חומרי ההדברה. מעבר להתאמת ההדברה לריסוס יתוש הנמר האסייתי , כפי שהזכרנו מעלה, חשוב לדעת כי כיום ישנם חומרי הדברה ירוקים אשר מסייעים להתמודדות עם מזיקים רבים ללא פגיעה כלל באיכות הסביבה. ריסוס ירוק הכולל חומרים טבעיים בלבד ללא רעלים כלל נחשב ידידותי ויעיל במיוחד. בניגוד למקובל לחשוב, הבוחרים בריסוס ירוק וטבעי אינם מתפשרים על איכות התוצאות או משך תקופת עבודתם. ריסוס זה נחשב למוצלח ויעיל במיוחד, לא פחות מהריסוסים וההדברות הכוללות חומרים כימיים מסוכנים.

הרחקת יתוש הנמר האסייתי   באופן טבעי – מחקרים המוכיחים פגיעה בריאותית הנגרמת מחומרי הדברה כימיים ורעילים

בשנים האחרונות ישנם לא מעט מחקרים המוכיחים כי חומרי הריסוס וההדברה הרעילים שכוללים חומרים כימיים מסוכנים לבריאות. לא מעט אנשים ששהו זמן רב ליד חומרים אלה פיתחו מחלות קשות ולכן רבים כיום בוחרים לעשות שימוש דווקא בחומרים טבעיים וירוקים המונעים את הסכנה לאיכות הסביבה ולבריאות הגרים בדירה. מעבר לכלל היתרונות החשובים הללו, וודאי תשמחו לשמוע כי ריסוס טבעי נגד יתוש הנמר האסייתי והדברה שאינה כוללת חומרים רעילים כלל, אינה מצריכה מכם לצאת מהבית בזמן הריסוס.

ריסוס נגד יתוש הנמר האסייתי לגינה – ריחות חזקים המחייבים אוורור ממושך של הדירה

ריסוסים כימים אשר היו שכיחים מאוד בעבר הצריכו מבני הבית לפנות את דירתם למספר ימים לאחר הריסוס. מעבר לסכנות הבריאותיות, הדירה כוללת ריחות מאוד לא נעימים זמן ממושך לאחר עבודת ההדברה מה שמחייב אוורור של כמה ימים לכל הפחות. גם לאחר אוורור זה, רבים טוענים שריחות ההדברה עדיין נמצאים בדירתם. בחירה נכונה בהדברה ירוקה וטבעית של ריסוס לגינה נגד יתוש הנמר האסייתי תאפשר לשהות בדירה במשך כל התהליך ללא ריחות או סכנות בריאותיות כלל.

הדברת יתוש הנמר האסייתי טבעית – שמרו על חיות המחמד שלכם ובחרו ריסוס אורגני

מעבר לכך, ריסוס נגד יתוש הנמר האסייתי בפרט וכן כל ריסוס הכולל חומרים רעילים שאינם טבעיים מסכנים גם את חיות המחמד בדירה שלכם. במידה ויש לכם חיות מחמד בדירה ואתם רוצים לשמור על בריאותם, אל לכם לקחת סיכונים מיותרים של ריסוסים הכוללים חומרים רעילים. חשוב להדגיש וחומר כי ישנם לא מעט סוגי הדברות וריסוסים הכוללים כמויות שונות של רעלים. ישנם כאלה הכוללים אחוזים מועטים של חומרים מסוכנים אך הם עדיין לא מוגדרים ירוקים וטבעיים. לעומתם, הדברות וריסוסים ירוקים כוללים אך ורק חומרים טבעיים שאינם רעילים או מסוכנים כלל. כך תוכלו להדביר את הדירה או החצר שלכם ללא כל חשש לאיכות הסביבה, לשלום הגרים בדירה וכמובן לשלום חיית המחמד שלכם.

ריסוס נגד יתוש הנמר האסייתי בגינה – הדרך הבטוחה לבחירת מדביר מקצועי ומנוסה להדברת יתוש הנמר האסייתי

אז הנה לכם כמה צעדים פשוטים שיסייעו לכם לבחור נכון מדביר מקצועי ומנוסה אשר ידע להתאים את הריסוס המותאם עבור כל צורך. בשלב הראשון, חשוב ליצור רשימה הכוללת כמה שיותר מדבירים בקרבת מקום המגורים שלכם. הדרך הטובה ביותר לאתר כמה שיותר מדבירים בסביבתכם היא רשת האינטרנט. בעידן הטכנולוגי תצליחו לאתר כמה וכמה מדבירים ברשת האינטרנט תוך מספר דקות בודדות ללא מאמץ מיוחד.

לוכד יתוש הנמר האסייתי ביתי – ערכו השוואה, קראו כמה שיותר חוות דעת ממליצות וקבלו הצעות מחיר

לאחר שלב זה חשוב לקרוא כל פיסת מידע אודות המדבירים ברשת, לרבות המלצות וחוות דעת. שלב זה נועד לסנן את הרשימה ולהשאיר אך ורק את המדבירים המומלצים והטובים ביותר. מיקוד הרשימה נועד לוודא שתצליחו לאתר את המדבירים המוסמכים והמוצלחים ביותר שעושים שימוש בחומרי הדברה איכותיים וטבעיים ללא סכנת בריאותכם. בשלב הבא, כל שנותר לכם לעשות זה ליצור קשר עם המדבירים המומלצים ביותר ברשימתכם, לוודא כי הם עושים שימוש בריסוס נגד יתוש הנמר האסייתי שאינו כולל חומרים מסוכנים וכמובן לשאול אודות עלות העבודה. בדיקת מחירים מכמה מדבירים תאפשר לכם להכיר את המחיר הממוצע ולבחור את המדביר נגד יתוש הנמר האסייתי הטוב וההגון ביותר.

מחירון הדברת יתוש הנמר האסייתי

מחירים

הדברה טבעית יתוש הנמר האסייתי
על ידי הדברה ביולוגית עם חרקי מים או דגים מסוגי גמבוזיה,
זאת כשמדובר במקורות מים עומדים שבסביבתם יש יתוש הנמר האסייתי .
הדברה נגד יתוש הנמר האסייתי בתוך הבית או בתוך מבנה איננה יעילה
בנוסף ניתן לפזר שמנים שפוגעים ביכולת הנשימה של זחלי היתוש הנמר האסייתי
כמו כן ניתן גם לרסס את היתוש הנמר האסייתי עם חומר הדברה יעודי.
650 – 200 ₪
הדברת יתוש הנמר האסייתי בחצר
הדברה לחצר נגד יתוש הנמר האסייתי
ריסוס גינה נגד יתוש הנמר האסייתי
650 – 200 ₪
הדברת יתוש הנמר האסייתי באתר בניה
בתהליך הבניה ובחפירות בעדמה מגיעים לקרקע שהמים לא מצליחים חחדור אותה
מה שמיצר פעמים רבות מקורות למים עומדים שהם קר פורה ומדגרה ליתוש הנמר האסייתי
את המים האלה ואת ביצי היתוש הנמר האסייתי אפשר וצריך להדביר
650 – 200 ₪
הדברת יתוש הנמר האסייתי לייד מקור מיים
הדברת יתוש הנמר האסייתי במים
650 – 200 ₪
מדביר יתוש הנמר האסייתי במרפסת
לרוב היתוש הנמר האסייתי נמשכים לתאורה שיש במרפסת
ולכן יש שם מצבור של יתושיתם במרפסות
החל מ-300 ₪
הדברת יתוש הנמר האסייתי בבריכת שחיה
לאחר ההדברה מומלץ להוסיף כלורל
או להשתמש בפילטרים נגד יתוש הנמר האסייתי .
החל מ-450 ₪
הדברת יתוש הנמר האסייתי בבריכת נוי
הדברה במפל מים מלכותי בגינה
החל מ-300 ₪
הדברת יתוש הנמר האסייתי בבית 650 – 300 ש"ח
הדברת זבובים ויתוש הנמר האסייתי
ריסוס נגד זבובים ויתוש הנמר האסייתי
200 – 600 ש"ח
לוכד יתוש הנמר האסייתי לגינה
לוכד יתוש הנמר האסייתי לחצר
מכשיר נגד יתוש הנמר האסייתי חשמלי
קוטל יתוש הנמר האסייתי חשמלי
לוכד יתוש הנמר האסייתי מומלץ
40 – 800 ש"ח
איך להרחיק יתוש הנמר האסייתי בלילה ?
איך להרחיק יתוש הנמר האסייתי מהחדר ?
1. על ידי התקנת רשת על החלונות ועל דלתות הכניסה בבית
2. על ידי קוטל יטושים חשמלי
3. למרוח על הגוף על-טוש ותכשירים דומים שדוחים יתוש הנמר האסייתי