נשמח להיות בקשר

אולי אינכם יודעים זאת אך אחד מהמזיקים המטרידים ביותר הם העכברים, שיכולים להסב נזק גם לבני אדם וגם לרכוש בבית. העכברים מסגלים לעצמם יכולות משמעותיות לברוח כאשר מנסים לתפוס אותם, ואפילו לחמוק ממלכודות אשר מפוזרות בבית. כיום לא מעט אנשים בוחרים באופציה של הדברה רגילה אשר באמצעות רעל כימי תגרום לעכבר למות, אך לסיטואציה הזאת יתלווה גם ריח רע ומפגע תברואתי מסוכן מאוד.

האופציה השנייה והטובה ביותר כיום היא ללא ספק הדברה ירוקה, אשר משנה את חוקי המשחק בכל הקשור אל הדברת עכברים. האופציה הראשונה בהדברה ירוקה היא הברחת העכברים על ידי חתולים או מנגד הדברת עכברים על ידי שימוש במלכודות מתוחכמות אשר יכולות ללכוד את העכבר ולסיים את הסאגה בהקדם האפשרי.

אנו בחברת אדרי הדברות נעשה את מירב המאמצים על מנת לספק לכם פתרון יעילות לבעיית העכברים בבית או במשרד שלכם. בעזרת אנשי המקצוע שלנו אנו נכין תוכנית עבודה מסודרת אשר בסופה ילכדו כל העכברים הנמצאים בתוך הבית או המשרד שלכם.

ראשית אנו נציב בבית שורה של מלכודות מתקדמות, ובמקביל נכין את השטח כך שהעכברים יבינו כי הם אינם יכולים להישאר עוד במקום המסתור – דבר שיגרום להם להגיע ישירות אל המלכודת. חשוב להדגיש כי העכברים תמיד חוזרים אל המקום שממנו הם הוברחו, ולכן צריכה להינקט פעולה משמעותית יותר.

מיד בסיום לכידת העכברים אנו נבצע הדברה בפתחי הביוב ובכל האזורים המובילים ישירות לבית שלכם, כך הסיכוי שהעכברים יחזרו לבית או למשרד יהיה נמוך הרבה יותר.

השעות האידיאליות שבהם תוכלו להבחין בעכברים הנמצאים בבית או במשרד שלכם זה בשעות הלילה, בשעות הללו העכברים יוצאים ממקום המסתור על מנת למצוא מזון. לפני שאתם פונים לאופציה של הדברת עכברים, עליכם לזהות כי אכן נמצאים עכברים אצלכם בדירה או במשרד – דבר שיכול לקחת מעט זמן.

הדרך הטובה והיעילה ביותר להבין כי ישנם עכברים בדירה או במשרד שלכם היא על ידי הימצאות גללים של עכברים באזור שבו נמצא גם המזון אליו הם הגיעו במהלך הלילה.

הימצאות של עכברים בבית או במשרד היא מסוכנת מאוד עבורכם ועבור כל שאר האנשים הנמצאים במרחב. לכן חשוב מאוד שתפנו אל המקצוענים שיספקו לכם את המענה ההולם ביותר לבעיה הזאת – כך תוכלו לדעת שאתם פותרים את הבעיה מהשורש.

אנו בחברת אדרי הדברות נשמח לצרף אתכם אל חוג לקוחותינו ולדאוג כי אתם מקבלים את הפתרון ההולם ביותר לבעיית העכברים שתוקפת אתכם. כך בסופו של יום תוכלו בתוך זמן קצר לחזור אל השגרה, ולא לדאוג שמא יופיעו עכברים בבית או במשרד ללא כל התראה מוקדמת – סיטואציה מלחיצה ולא נעימה אף פעם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם

מדביר במרכז

קוטל

השאירו פרטים עכשיו לקבלת