האם יש ריסוס נגד יתושים בבית ?

כיום ישנם לא מעט ריסוסים שונים אשר כל מטרתם היא להדביר חרקים ומזיקים החודרים לבתיכם. במידה וגם אתם מעוניינים להצליח למגר את חדירתם של החרקים או המזיקים השונים לדירתכם, חשוב לדעת לבחור נכון ריסוס נגד המזיק הנקודתי איתו אתם מתמודדים. רבים לא מודעים לעובדה שישנם ריסוסים שונים וממוקדים המכילים חומרים יעודיים למיגור חדירתם של מזיקים. הם בטוחים כי ריסוס הדברה עובד באופן זהה על כלל החרקים והמזיקים ולכן חשוב להדגיש ולומר כי על מנת להתמודד על הצד הטוב ביותר ולהצליח למגר את הופעתו של המזיק לצמיתות, קיימת חשיבות רבה לבחור נכון את ריסוס ההדברה המתאים עבורו. הפיתרון הטוב ביותר הוא הדברה טבעית נגד יתושים.

רשתות הדירה לא תמיד מסייעות למיגור מלא של חדירת היתושים לדירה

בחודשי הקיץ החמים לא מעט אנשים מתלוננים על חדירתם של יתושים רבים לדירתם. הדברת יתושים נחשבת לקשה ומסובכת יותר בהשוואה להדברתם של חרקים וזוחלים, בשל העובדה הפשוטה כי הם מעופפים. לכן, אם אתם מתמודדים עם יתושים שמצליחים לחדור לדירתכם על אף הרשתות, חשוב לבחור נכון מדביר נגד יתושים מקצועי אשר עושה שימוש בריסוס ביתי נגד יתושים המכיל את החומרים הנכונים ביותר למיגור התופעה. יש לציין כי במידה ודירתכם אינה מרושתת למניעת חדירתם של יתושים, מומלץ קודם כל לנסות למגר את התופעה על ידי רישות הדירה. כפי שציינו מעלה, ריסוס נגד יתושים מחיר זול והצלחת הדברתם אינה פשוטה בשל העובדה כי הם באים מרחוק וחודרים במעופה לדירתכם.

הדברת יתושים בגני תקווה בבית – כל מה שחשוב לדעת על מנת לוודא שההדברה אכן תהיה אפקטיבית

כלומר, בחלק נכבד מהמקרים בהם היתושים יחדרו לדירתכם, הם יחדרו ללא מגע כלשהו עם מקומות מרוססים במטרה למנוע מהם את הכניסה. אך במקרים בהם היתושים מקננים בקרבת הדירה בשל צימחייה מרובה באזור או מקורות מים פתוחים, ניתן יהיה לרסס במקומות אלה ולהדביר חלק נכבד מן היתושים שיחדרו לדירה. כך או כך, חשוב לבחור נכון מדביר מקצועי ומנוסה אשר עבר את כל ההכשרות המקצועיות ויודע בדיוק מה צריך לעשות על מנת להדביר יתושים על הצד הטוב ביותר. על מנת להצליח בהליל הדברת יתושים בחצר יש לשים דגש על שני משתנים מרכזיים.

חומר ריסוס נגד יתושים בחצר בגני תקווה – התאמה נכונה של הריסוס הנכון

הראשון, חומר ריסוס נגד יתושים, והשני מיקום ריסוס נגד יתושים. בחירה נכונה במדביר מקצועי תאפשר לכם להיות סמוכים ובטוחים כי הוא ידע לבחור נכון חומר ריסוס אידיאלי המכיל את מירב החומרים המיועדים ביותר למיגור הופעתם של יתושים. לעומת זאת, בחירה לא נכונה במדביר יתושים חובב שאינו עבר את מלוא ההכשרות המקצועיות, כנראה תביא לבחירה לא נכונה ומותאמת של חומר הדברה ביולוגית יתושים מה שיגרום לתוצאות מוגבלות במיוחד לזמן קצר.

מיקום הריסוס – מקומות בהם היתושים עוצרים טרם חדירתם לדירתכם

כמו כן, חשוב לדעת היכן לרסס נגד יתושים במטרה להצליח למנוע את בואם לאזור דירתכם. ריסוס בחלל הדירה על פי רוב לא יספיק למיגור מלא של התופעה. לכן, חשוב לדעת לבחור חומר ריסוס נגד יתושים בחצר באזורים בהם קיימת סבירות גבוהה שהיתושים יעברו טרם כניסתם לדירתכם. מדביר מקצועי ומנוסה ידע לזהות את האזורים בהם חשוב לרסס כמו מקומות מים גלויים או צמחייה רבה באסורי חלונות הדירה. ריסוס באזורים אלה פעמים רבות יסייע למיגור התופעה של חדירת היתושים הרבים לדירתכם.

חומר הדברה יתושים בגני תקווה – בדקו האם העירייה תוכל לסייע בריסוס והדברת יתושים

חשוב לדעת כי במידה ומדובר בתופעה גדולת ממדים במיוחד, ייתכן כי העירייה באושר תוכל לסייע. הדברת יתושים בעיריית תל אביב נעשית לא פעם כאשר מדובר במקרים חריגים. מומלץ לבדוק את האפשרות אל מול הרשות המקומית באזור המגורים שלכם. במידה והיתושים מגיעים בהמוניהם בשל כשל באזור המגורים, לרבות מים ביוב שפרצו, חוסר ניקוז מוצלח המשאיר לא מעט שלוליות ועוד.

הדברה ירוקה נגד יתושים בגני תקווה הכולל חומרים טבעיים בלבד

נקודה נוספת אליה חשוב להתייחס היא חומרי ההדברה. מעבר להתאמת ההדברה לריסוס יתושים, כפי שהזכרנו מעלה, חשוב לדעת כי כיום ישנם חומרי הדברה ירוקים אשר מסייעים להתמודדות עם מזיקים רבים ללא פגיעה כלל באיכות הסביבה. ריסוס ירוק הכולל חומרים טבעיים בלבד ללא רעלים כלל נחשב ידידותי ויעיל במיוחד. בניגוד למקובל לחשוב, הבוחרים בריסוס ירוק וטבעי אינם מתפשרים על איכות התוצאות או משך תקופת עבודתם. ריסוס זה נחשב למוצלח ויעיל במיוחד, לא פחות מהריסוסים וההדברות הכוללות חומרים כימיים מסוכנים.

הרחקת יתושים בגני תקווה באופן טבעי – מחקרים המוכיחים פגיעה בריאותית הנגרמת מחומרי הדברה כימיים ורעילים

בשנים האחרונות ישנם לא מעט מחקרים המוכיחים כי חומרי הריסוס וההדברה הרעילים שכוללים חומרים כימיים מסוכנים לבריאות. לא מעט אנשים ששהו זמן רב ליד חומרים אלה פיתחו מחלות קשות ולכן רבים כיום בוחרים לעשות שימוש דווקא בחומרים טבעיים וירוקים המונעים את הסכנה לאיכות הסביבה ולבריאות הגרים בדירה. מעבר לכלל היתרונות החשובים הללו, וודאי תשמחו לשמוע כי ריסוס טבעי נגד יתושים והדברה שאינה כוללת חומרים רעילים כלל, אינה מצריכה מכם לצאת מהבית בזמן הריסוס.

ריסוס נגד יתושים לגינה בגני תקווה- ריחות חזקים המחייבים אוורור ממושך של הדירה

ריסוסים כימים אשר היו שכיחים מאוד בעבר הצריכו מבני הבית לפנות את דירתם למספר ימים לאחר הריסוס. מעבר לסכנות הבריאותיות, הדירה כוללת ריחות מאוד לא נעימים זמן ממושך לאחר עבודת ההדברה מה שמחייב אוורור של כמה ימים לכל הפחות. גם לאחר אוורור זה, רבים טוענים שריחות ההדברה עדיין נמצאים בדירתם. בחירה נכונה בהדברה ירוקה וטבעית של ריסוס לגינה נגד יתושים תאפשר לשהות בדירה במשך כל התהליך ללא ריחות או סכנות בריאותיות כלל.

הדברת יתושים טבעית בגני תקווה – שמרו על חיות המחמד שלכם ובחרו ריסוס אורגני

מעבר לכך, ריסוס נגד יתושים בפרט וכן כל ריסוס הכולל חומרים רעילים שאינם טבעיים מסכנים גם את חיות המחמד בדירה שלכם. במידה ויש לכם חיות מחמד בדירה ואתם רוצים לשמור על בריאותם, אל לכם לקחת סיכונים מיותרים של ריסוסים הכוללים חומרים רעילים. חשוב להדגיש וחומר כי ישנם לא מעט סוגי הדברות וריסוסים הכוללים כמויות שונות של רעלים. ישנם כאלה הכוללים אחוזים מועטים של חומרים מסוכנים אך הם עדיין לא מוגדרים ירוקים וטבעיים. לעומתם, הדברות וריסוסים ירוקים כוללים אך ורק חומרים טבעיים שאינם רעילים או מסוכנים כלל. כך תוכלו להדביר את הדירה או החצר שלכם ללא כל חשש לאיכות הסביבה, לשלום הגרים בדירה וכמובן לשלום חיית המחמד שלכם.

ריסוס נגד יתושים בגינה בגני תקווה – הדרך הבטוחה לבחירת מדביר מקצועי ומנוסה להדברת יתושים

אז הנה לכם כמה צעדים פשוטים שיסייעו לכם לבחור נכון מדביר מקצועי ומנוסה אשר ידע להתאים את הריסוס המותאם עבור כל צורך. בשלב הראשון, חשוב ליצור רשימה הכוללת כמה שיותר מדבירים בקרבת מקום המגורים שלכם. הדרך הטובה ביותר לאתר כמה שיותר מדבירים בסביבתכם היא רשת האינטרנט. בעידן הטכנולוגי תצליחו לאתר כמה וכמה מדבירים ברשת האינטרנט תוך מספר דקות בודדות ללא מאמץ מיוחד.

לוכד יתושים ביתי בגני תקווה – ערכו השוואה, קראו כמה שיותר חוות דעת ממליצות וקבלו הצעות מחיר

לאחר שלב זה חשוב לקרוא כל פיסת מידע אודות המדבירים ברשת, לרבות המלצות וחוות דעת. שלב זה נועד לסנן את הרשימה ולהשאיר אך ורק את המדבירים המומלצים והטובים ביותר. מיקוד הרשימה נועד לוודא שתצליחו לאתר את המדבירים המוסמכים והמוצלחים ביותר שעושים שימוש בחומרי הדברה איכותיים וטבעיים ללא סכנת בריאותכם. בשלב הבא, כל שנותר לכם לעשות זה ליצור קשר עם המדבירים המומלצים ביותר ברשימתכם, לוודא כי הם עושים שימוש בריסוס נגד יתושים שאינו כולל חומרים מסוכנים וכמובן לשאול אודות עלות העבודה. בדיקת מחירים מכמה מדבירים תאפשר לכם להכיר את המחיר הממוצע ולבחור את המדביר נגד יתושים הטוב וההגון ביותר.

מחירון הדברת יתושים בגני תקווה

מחירים

הדברה טבעית יתושים
על ידי הדברה ביולוגית עם חרקי מים או דגים מסוגי גמבוזיה,
זאת כשמדובר במקורות מים עומדים שבסביבתם יש יתושים.
הדברה נגד יתושים בתוך הבית או בתוך מבנה איננה יעילה
בנוסף ניתן לפזר שמנים שפוגעים ביכולת הנשימה של זחלי היתושים
כמו כן ניתן גם לרסס את היתושים עם חומר הדברה יעודי.
650 – 200 ₪
הדברת יתושים בחצר בגני תקווה
הדברה לחצר נגד יתושים בגני תקווה
ריסוס גינה נגד יתושים בגני תקווה
650 – 200 ₪
הדברת יתושים באתר בניה
בתהליך הבניה ובחפירות בעדמה מגיעים לקרקע שהמים לא מצליחים חחדור אותה
מה שמיצר פעמים רבות מקורות למים עומדים שהם קר פורה ומדגרה ליתושים
את המים האלה ואת ביצי היתושים אפשר וצריך להדביר
650 – 200 ₪
הדברת יתושים לייד מקור מיים
הדברת יתושים במים
650 – 200 ₪
מדביר יתושים במרפסת
לרוב היתושים נמשכים לתאורה שיש במרפסת
ולכן יש שם מצבור של יתושיתם במרפסות
החל מ-300 ₪
הדברת יתושים בבריכת שחיה
לאחר ההדברה מומלץ להוסיף כלורל
או להשתמש בפילטרים נגד יתושים .
החל מ-450 ₪
הדברת יתושים בבריכת נוי
הדברה במפל מים מלכותי בגינה
החל מ-300 ₪
הדברת יתושים בבית 650 – 300 ש"ח
הדברת זבובים ויתושים
ריסוס נגד זבובים ויתושים
200 – 600 ש"ח
לוכד יתושים לגינה
לוכד יתושים לחצר
מכשיר נגד יתושים חשמלי
קוטל יתושים חשמלי
לוכד יתושים מומלץ
40 – 800 ש"ח
הדברה יתוש הנמר האסייתי
הדברה יתוש הנמר האסייתי
תוש הנמר האסייתי הדברה
ריסוס נגד יתוש הנמר האסייתי
200 – 600 ש"ח
הדברה יתוש עש
הדברת יתוש עש
יתוש עש הדברה
200 – 600 ש"ח
איך להרחיק יתושים בלילה ?
איך להרחיק יתושים מהחדר ?
1. על ידי התקנת רשת על החלונות ועל דלתות הכניסה בבית
2. על ידי קוטל יטושים חשמלי
3. למרוח על הגוף על-טוש ותכשירים דומים שדוחים יתושים