צור הדברה ירוקה

הרחקת מכרסמים

נסלק עבורך את המכרסמים ביעילות ובמהירות ונחסוך לך נזק לרכוש, סכנה בריאותית ומרדפים חסרי סיכוי

חדירת עכברים לבתים מתרחשת בדרך כלל לאחר עונת הקציר המאלצת את העכברים להימלט ממחבואם בשדות. עכברושים לעומת זאת מהווים איום כל השנה ולא בעונה ספציפית. הסיכונים הקשורים במזיקים מסוג המכרסמים ידועים ובראשן זיהומים העברת מחלות קשות והפצתן לבני האדם.

קצת על המכרסמים העלולים לבקר בבית שלנו

המכרסמים הם קבוצת בעלי חיים השייכת למשפחת היונקים, והמונה למעלה מ-3,000 מינים, ביניהם ניתן למנות את הסנאי, הבונה, החולדה, העכבר ועוד. המכרסמים מוכרים לרובנו כמי שחיים בסביבה אקולוגית שנמצאת מתחת לקרקע, אך קיימים לא מעט סוגי מכרסמים, שחיים מעל לקרקע ושהתרגלו אף לחיות בקרבת בני אדם.

המכרסמים שעושים דרכם אל הבית שלנו הם בדרך כלל עכברים וחולדות, שמחפשים בהתקרב העונה הגשומה מפלט, מחסה ומזון בבתיהם של בני האדם. מכרסמים נוספים שאנחנו עלולים להיתקל בהם, הפעם מחוץ לבית, הם החולדים, שמצטיינים בחפירות מחילות מתחת לקרקע, ושיכולים להגיע אל הגינה שלנו ולפגוע בגידולים חקלאיים או בקווי מים תת קרקעיים. מעבר למצוקה ולחוסר האונים שיכול לעורר מפגש עם מכרסם באחד מחדרי הבית או בגינה יש לזכור, כי העכבר והחולדה הם מכרסמים שיכולים להזיק לבני אדם גם באמצעות העברת מחלות.

מתי להזמין הדברת מכרסמים?

עיקר הפעילות של סוגי מכרסמים שונים תהיה במהלך שעות הלילה. בשעות היום הם ישתדלו להתחבא על מנת שלא נבחין בהם, אך במהלך הלילה הם ייצאו מהחורים ויתחילו לחפש אחרי מזון אותו הם יכולים לקחת אל מחילת המסתור שלהם. אם אתם שומעים בלילה רעשים שבוקעים מאזור ארונות המטבח – כדאי שתמהרו להזמין חברת הדברת מכרסמים כדי לחסל את הנגיעות הקיימת במקום, כך תמנעו כל פוטנציאל אפשרי של נזקים, אותם מכרסמים גורמים לרכוש של בית פרטי. שיטה נוספת לווידוא הימצאותם של מכרסמים במקום והזמנת שירות הדברת מכרסמים מקצועי, היא מציאת גללים של מכרסמים בתוך מגירות ומקומות שבהם המכרסמים עברו במהלך החיפושים אחר אוכל בשעות הלילה.

אם אתם רואים גללים קטנים ושחורים, כדאי שתמהרו להזמין חברת הדברת מכרסמים לטיפול מקצועי ומיגור המכרסמים מהמתחם הנגוע. בכל מקרה, כאשר החלטתם להזמין חברת הדברה נגד מכרסמים, כדאי לבדוק האם אותה חברת הדברה שולחת אליכם מדביר מקצועי ומיומן בעל ניסיון בהדברת מכרסמים. יעילות הדברת מכרסמים מקצועית נמדדת בניסיון של המדביר בעבודת שטח להדברת מכרסמים בתנאי שטח דומים לאלו המצויים במתחם הנגוע שלכם. רק מדביר מכרסמים בעל ניסיון וידע מקצועי יוכל לספק לכם עבודה יעילה ומהירה, שתביא למיגור הנגיעות של המכרסמים באזור באופן מלא.

שאלות ותשובות

חולדות מגיעות לקרבתנו מתוך חיפוש ל3 דברים עיקריים: מים, מזון, מסתור.. ניתן להבחין בהמצאות חולדות ע"י מציאת גללים של החולדה/עכבר, ריח של הפרשת ושטן, כרסום של מזון ומוצרים נוספים.

אין צורך ביציאה מהבית כאשר מטפלים בחולדות ועכברים, הטיפול הינו עם מלכודות מתאימות ורעלים אשר מוגנים בתיבות מיוחדות שמונעות גישה מבני האדם ובעלי חיים כך שלא צריך לצאת מהבית כלל.

ישנם דרכים שונות למניעת חדירה של מזיקים לבית: שמרו על הניקיון , רוקנו את פח הזבל ברגע שהוא מתמלא, אל תשאירו בחוץ שאריות מזון, חנכו את ילדיכם לא לאכול בחדרים, הקפידו לסגור היטב את אריזות המזון בארונות ומה שאפשר העדיפו לאחסן במקרר, אטמו חריצים ופתחים בבית, אטמו פתחי ניקוז, הקפידו לסגור חלונות ודלתות, התקינו רשתות המונעות חדירת מזיקים, הקפידו לרסס את החצר ולנקותה

חולדות ועכברים ידועים כיונק נטרף, כלומר שבד"כ הינם בורחים ומסתתרים מבני האדם, למרות נתון זה מקרים רבים של תקיפת חולדות תועדו. חשוב לדעת שחולדה ועכבר הינם בעלי חיים המסוגלים להעביר מגוון רחב של מחלות, חלקן מסוכנות מאד, ביניהן כלבת, עכברת ודבר. כדאי להימנע מנשיכה או שריטה.

התשובה היא כן, חולדות יכולות לצלול, לטפס, לקפוץ ויצליחו די בקלות להיכנס דרך כל חור בקוטר של 2 ס"מ ומעלה,  הגוף שלהן גמיש והיכולת האתלטית שלהן מעוררת הערצה.

סובלים מתיקנים? התקשרו עכשיו לצור הדברה מתקדמת

או שלחו לנו פרטים ונחזור בהקדם