צור הדברה ירוקה

הרחקת יונים

חברת צור הדברה מתקדמת  מתמחה בהרחקת יונים כבר שנים רבות. החברה מציעה אפשרויות שונות לביצוע העבודה. המזיקים שלכם זו המומחיות שלנו עם למעלה מ 20 שנות ניסיון.

הן מלכלות את המרפסת והחלונות, ומותירות לשלשת וטפילים בכל מקום. אנו מגיעים, מחטאים את המקום ומתקינים אמצעים כדי שהיונים לא תחזורנה. הפתרון שלנו הוא פתרון לטווח ארוך הכולל תעודת אחריות.
 
רבים מאיתנו סובלים מתופעת היונים ההולכת ומתפשטת בארצנו, קצב התפתחותם הוכפל ואף יותר בשנים האחרונות, היונים ידועות כמעבירי מחלות קשים לאדם ולסביבה דרך הצואה וכינים החיים אליהם. היונים גורמות למטרד ומשבשות את אורך חיינו,

השיטות להרחקת יונים

בעבר השיטה העיקרית עבור הרחקת וסילוק יונים הייתה שימוש בכימיקלים ורעלים. מדובר בשיטת עבודה מזהמת לסביבה ומסוכנת גם לחיי אדם, כיום השכילו לדעת ששיטה זו איננה אפקטיבית מאחר והתקהלות יונים נמדדת בהרחקתה של קהילה שלמה ולא המתת יונים בודדות. במיוחד בשביל זה ייצרנו בגל ירוק מספר מגוון של שיטות שונות עבור הרחקת וטיפול בבעיות יונים.

חברת צור הדברה אחראית על כמה מן השיטות היעילות עבור הרחקת היונים במרכז בעיקר במרכזי קניות ומבנים גבוהים. הקמת רשת רשתות חכמה היא אחת מהן.
המטרה בתהליך הרחקת וטיפול בבעיות יונים זה היא לפרוס רשת של סווכי רשתות כך שימנעו מיונים מלהגיע למקום מרבצם הנבחר. בעלי עסקים רבים נעזרים בנו בשיטת הרחקת יונים זו בראשון לציון ובמרכז.

שיטת הרחקת יונים במרכז בעזרת רשתות מותאמות להשמה לאזור באופן אידיאלי. ישנן מגוון רב של רשתות ומערכות לכל סוג בעל כנף ייחודי, אנחנו בגל ירוק דואגים לשמור על גוון אסתטי ועל כן אנו מספקים מערכות רשתות אלה במגוון צבעים וצורות אופציונאליות.

טיפול בבעיות היונים כמו גם הרחקת יונים במרכז בפרט הינה ספינת הדגל של חברת צור הדברה. מגוון הפתרונות הייחודים והחכמים לכל בעיית יונים באזור זה.

לעוד מידע על הרחקת יונים במרכז הארץ התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.

שאלות ותשובות

התשובה מתחלקת לשניים:

הרחקת יונים על ידי התקנה של אלמנטים המתאימים למקומות המשמשים לנחיתה כגון: אדני חלונות, מזגנים, צינורות וכו'. הפתרון המיושם הוא שימוש באחד ממגוון הדוקרנים הקיימים בשוק בהתאם למשטח.

חללים המשמשים לדגירה כגון: מסתורי כביסה, מרפסות וכו'. הפתרון המיושם הוא סגירת החלל באמצעות רשתות.

יש לבצע חיטוי של אזורים בהם התבצעה דגירה של יונים כדי להימנע ממעבר מחלות כגון כיני יונים.

ישנן שיטות שונות להרחקת יונים כמו: דוקרנים אותם מניחים על אדני חלונות , גגות ומרפסות, רשתות אותן ניתן לפרוש על מסתורי כביסה ומקומות פתוחים, סלילים קפיציים להנחה במקומות שלא ניתן להניח עליהם דוקרנים כמו מרזבים.

חשוב לבחור מדביר מקצועי ומנוסה בעל היתרים ורישיון של משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה. חברה אמינה ואחראית מעסיקה צוות מדבירים מיומן ומספקת את מיטב הציוד והחומרים. יש לוודא שהחברה מעניקה אחריות על ההדברה וכמו כן עליה לספק ייעוץ והדרכה לגבי תהליך ההדברה ולהעניק ללקוח יחס אישי ואדיב

תקופת האחריות בין 12 חודשים ל5 שנים. משך האחריות נקבע בהתאם לסוג הטיפול. החברה מציעה ייעוץ והדרכה על מנת לספק את הפתרון הטוב ביותר.

כיני יונים מגיעים בדרך כלל כאשר יש המצאות של ציפורים או יונים בקרבת הבית (אדני חלונות, מסתורי כביסה). ניתן להבחין בכיני היונים על גבי חפצים וקירות בבית- חרקים בגודל 1-2 מ"מ בצבע שקוף עד חום.

כיני יונים ידועים כחרק המסוגל ויודע לפגוע גם בבני האדם. הדבר מתבטא בעקיצות העלולות לגרום לדלקות, גירודים ובמקרים מסויימים- העברת מחלות.

האחריות עבור טיפול לכיני יונים הוא בין 6 ל12 חודשים. החברה עומדת מאחורי פעולות ההדברה וזמינה תמיד לתת שירות במקרה הצורך

יש לפנות את השיש במטבח ומתחת לכיור, להוציא מהאמבטיה מברשות שיניים ומגבות תלויות, להרים חפצים מהרצפה ולהרחיק ריהוט כ-20 ס"מ מהקירות. יש להמתין 4 שעות לפני החזרה לבית ולאחר ההדברה יש לנקות את השיש במים וסבון ואת הרצפה ניתן לשטוף תוך 24 שעות.

חומרי ההדברה בהם אנו משתמשים אינם מזיקים לבני אדם, רק למזיקים!לכן אין חשש להזמין הדברה. עם זאת, רצוי להימנע מזחילה מספר שעות לאחר ההדברה.

חשוב לבחור מדביר מקצועי ומנוסה בעל היתרים ורישיון של משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה. חברה אמינה ואחראית מעסיקה צוות מדבירים מיומן ומספקת את מיטב הציוד והחומרים. יש לוודא שהחברה מעניקה אחריות על ההדברה וכמו כן עליה לספק ייעוץ והדרכה לגבי תהליך ההדברה ולהעניק ללקוח יחס אישי ואדיב

סובלים מיונים? התקשרו עכשיו לצור הדברה מתקדמת

או שלחו לנו פרטים ונחזור בהקדם