נשמח להיות בקשר

מזיקים טורדניים הפכו להיות אחת מהבעיות הנפוצות ביותר עבור אנשים רבים אשר עלולים לסבול מהתופעה הזאת. כאשר מדובר על הנושא של הדברת צרעות חשוב לעשות זאת בצורה נכונה על מנת לפתור את הבעיה מן השורש, כך היא לא תחזור על עצמה בתוך זמן קצר. קן צרעות הוא בעצם שורש הבעיה, ובמקום שבו יש קן ככל הנראה גם יהיו צרעות. לכן השיטה היעילה ביותר לבצע הדברת צרעות זה להסיר את הקו שהוא בעצם שורש הבעיה, אך חשוב לדעת כיצד לעשות זאת על מנת לא להיפגע או לסכן את עצמכם. לשם כך אתם צריכים להזמין את חברתנו על מנת שנדביר את המקום בצורה יעילה עבורכם.

הפעולה של הדברת צרעות יכולה להתבצע בשתי דרכים עיקריות, הדרך הראשונה היא באמצעות הדברה בריסוס והדרך השנייה היא באמצעות שימוש בפיתיונות. כאשר לאחר ביצוע ההדברה הראשונית, יהיה ניתן להסיר את אותו קן צרעות מהמקום על מנת למנוע מהצרעות לחזור אליו. כמובן שצריך להתאים את אופן הטיפול בהתאם למקום ולבעיה עצמה, כך שאתם חייבים לפנות אל מדבירים מנוסים על מנת שיסייעו לכל לקבל את השירות הטוב ביותר.

אנו בחברת אדרי הדברות משתמשים בחומרי הדברה אקטיביים אשר משיגים תוצאות תוך זמן קצר. אך לא פחות חשוב כל חומרי ההדברה שלנו הינם בעלי רמת יעילות נמוכה לכל סוגי היונקים, אך מנגד החומר הינו אפקטיבי במיוחד לצרעות. כך שאין סכנה או כל חשש שאמור להיות בעת ביצוע פעולת ההדברה.

בישראל ישנם בסך הכול שלושה סוגים עיקריים של צרעות: צרעה גרמנית, צרעה מזרחית וצרעת הפלך. העקיצה של הצרעה הינה כואבת ולעיתים אף יכולה להיות גם ארסית. בשונה מדבורה אשר יכולה לעקוץ רק פעם אחת, הצרעה יכולה לעקוץ מספר רב של פעמים – ואם אדם נעקץ מספר פעמים על ידי צרעה הוא נמצא בסכנה. הצרעות נפוצות בישראל בעיקר מתחילת האביב ועד לסיומו של החורף – בשלב הזה הצרעות הורסות את הקן שלהן. בשלב הזה הצרעות נכנסות לתרדמת החורף שלהן, ולקראת האביב הבא הן בונות מחדש את אותו קן צרעות שהן הרסו בעבר.

הדברת צרעות היא דבר חיוני מאוד, אך גם זיהוי הצרעה הינה שלב קריטי בהבנה כי אתם צריכים לבצע הדברה. הצבע של הצרעה הינה פסים בצע שחור וצהוב. האורך שלהן נע בין 10-13 מ"מ, כאשר ההבדל הינו בהתאם לסוג הצרעה. המקום השכיח ביותר שבו תוכלו לפגוש באותן צרעות זה במקומות מוצלים בהן הן אוהבות להקים את הקן שלהם. 

חשוב מאוד לזהות את המקום שממנו הצרעות יוצאות על מנת לפתור את הבעיה מהשורש ולא לטפל בבעיה הנקודתית, כאשר הבעיה מהשורש היא הדברת צרעות והסרת הקן באופן מוחלט.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם

מדביר במרכז

קוטל

השאירו פרטים עכשיו לקבלת