צור הדברה ירוקה

הדברת פשפש המיטה

כשזה מגיע לנושא של הדברת פשפש המיטה יש כמה דברים שחייבים לדעת ומעל הכל לבחור מדביר מוסמך ומקצועי.

כשזה מגיע לנושא של הדברת פשפש המיטה יש כמה דברים שחייבים לדעת ומעל הכל לבחור מדביר מוסמך ומקצועי. אנו בצור הדברה החברה המובילה בישראל לביצוע הדברת כל סוגי המזיקים לרבות פשפש המיטה מתחייבים לכם להדברה היעילה ביותר. אנו מבצעים את כל סוגי ההדברה, הדברה ירוקה והדברה כימית ומצעים גם שירות של הרחקת יונים ועכברים.

אצלנו על כל ביצוע עבודה תקבלו תעודת אחריות בכתב שהבית שלכם יהיה נקי משפשים ומזיקים לאחר הביקור שלנו. פשפש המיטה זכה לכינוי זה מאחר וברוב המקרים המיטה מהווה את הבית העיקרי שלו שם הוא חי ומחכה לקורבן העיקרי שלו, בן האדם. פשפש המיטה הנו חלק ממשפחת הפשפשיים וכמותם הוא נחשב כמוצץ דם, מה שהופך אותו כה מסוכן עבור האדם…

3 דברים שמומלץ לדעת אודות פשפש המיטה…

1. חייה זעירה שקשה לאתר.
גודלו של פשפש המיטה נע בממוצע בין 1-4 מ”מ בסך הכול, מה שהופך את נוכחותו לקשה לאיתור.
אולי תתקשו להאמין אך במהלך היום פשפשי המיטה אינם נשארים על גבי המיטה ומעדיפים להסתתר בקרבת מקום עד רשת החשכה, רק אז יחזרו למיטתכם.

2. חייה שנוטה להתרבות.
חשוב לדעת כי נקבת הפשפש יכולה להטיל בממוצע 250 ביצים תוך מספר ימים בלבד לכן כה חשוב להיות אקטיביים ולטפל בבעיה.
עוד כדאי להוסיף כי לחיי הפשפש שלושה שלבי התפתחות הכוללים את שלב הביצה, שלב הנימפה ושלב הבגרות וברגע שהפשפש מגיע לשלב הבגרות רק אז הוא מתחיל למצוץ דם.

3. יכולה להעביר מחלות.
הסכנה העיקרית שקשורה למשפחת הפשפשיים היא שהם מוצצים דף ועלולים להדביק במחלות במידה והיו טפיל של חייה או בן אדם עם מחלה כלשהי.

כיצד אדע לזהות את פשפש המיטה?

כפי שכבר הבנתם די קשה לאתר חייה זו אך אם אתם כן מזהים חייה זעירה על מיטתכם (יכולים להופיע במקומות נוספים), מדובר בחייה שצורתה אובאלית וצבעה אדמדם חום. לפשפש המיטה אין כנפיים אחוריות ובמבט מקרוב ניתן לראות מבנה פסים על גבם.

במידה ואכן יש בתוך ביתכם את פשפש המיטה סביר להניח שזה רק עניין של זמן שתרגישו אותם גם במידה ועדיין לא ראיתם…

מה הם התסמינים של עקיצה [לפני ביצוע הדברת פשפש המיטה]

ברוב המקרים לאחר עקיצה של פשפש המיטה תרגישו גירוי בעור אשר יגרום לחכם חשק לגרד את המקום, העקיצה דומה לעקיצה של יתוש אך לרוב אדומה יותר.

כדאי לציין כי לפשפש המיטה יש רוק אשר מרדים את המקום בזמן העקיצה ולכן קשה לנטרל אותו בזמן אלא רק לאחר שמצץ את הדם. לכן הדברת פשפש המיטה היא פעולה שיש לבצע באופן מהיר מיד לאחר זיהוי הפשפש.

יש בביתי פשפש המיטה, מה עליי לעשות?

ההמלצה שלנו היא פשוט להיעזר במדביר מקצועי אשר ידע לתת מענה יעיל ובאמת להיפטר לגרמי ממזיק זה,
לא תרצו לתת לפשפש המיטה זמן להתרבות בתוך שטח ביתכם.

אז אם אתם לא מחפשים סתם מדביר זול בתל אביב והסביבה אלא אתם רוצים את החברה המובילה בישראל, פנו אלינו עכשיו.

צור הדברה מתקדמת מזמינה אותך ליהנות משירות מקצועי,

הדברה בטוחה ומקצועיות לאורך כל זמן ההדברה! 

אנו פועלים תמיד בהתאם להוראות הבטיחות במטרה לספק לך ולמשפחתך פתרון מהיר, יעיל ובטוח לחלוטין.

שאלות ותשובות

פשפש המיטה עוקץ בשעות הלילה בלבד, כאשר אנו ישנים. סימנים להמצאות פשפש המיטה הם כתמי דם על המזרן, נקודות שחורות על בסיס המיטה, בקירות, שקעים וחריצים.

תהליך הדברת פשפש המיטה מורכב יותר מהדברת מזיק אחר. הטיפול כולל שימוש בחומרי הדברה ייעודיים, עבודה עם קיטור ואמצעים נוספים המותאמים לטיפול זה.

הדברת פשפש המיטה דורשת רישיון ייחודי וספציפי לסוג עבודה זה (יש לשים לב-לא כל מדביר מורשה לבצע הדברת פשפש המיטה). *בחברתנו כל המדבירים בעלי רישיון והכשרה לטיפול בפשפש המיטה.

ברמה המידית ניתן להבחין במזיקים מתים שנפגעו ישירות בעת הריסוס, מכיוון שלחומר תהליך פירוק מתמשך של מספר שבועות צפויה תמותה מסיבית בשבועות הראשונים שלאחר ההדברה.

התשובה היא לא. פשפש המיטה הינו אחד המזיקים היחידים שהדברתו דורשת התערבות של בעל מקצוע על מנת לקבל תוצאה.

הדברה באופן עצמאי ו/או שימוש בחומרים לא מתאימים תגרום לתנגודת (חיסון) החרק ולהחמרת הבעיה.

האחריות עבור טיפול לפשפש המיטה הוא בין 12 ל24 חודשים. החברה עומדת מאחורי פעולות ההדברה וזמינה תמיד לתת שירות במקרה הצורך.

סובלים מפשפש המיטה? התקשרו עכשיו לצור הדברה מתקדמת

או שלחו לנו פרטים ונחזור בהקדם